23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۶ ۱۷:۳۲:۲۶
کد مطلب:  tBAKJqzO
مدیر کل آموزش و پرورش فارس تاکید کرد:
تصمیم گیری درآموزش و پرورش بسیارحساس ومهم است

مدیر کل آموزش و پرورش فارس گفت : آموزش و پرورش با تمام قسمت های مختلف جامعه ارتباط دارد ،بنا بر این باید تلاش کنیم در تصمیم گیری های خود صحیح عمل کنیم وهمین مساله تصمیم گیری درآموزش و پرورش را بسیارحساس ومهم کرده است

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ،حمید رضا آذری در همایش روسای آموزش و پرورش سراسر استان که در تلار ملاصدرا باشگاه فرهنگیان شیراز برگزار شد  گفت: رفتار سازمانی در آموزش و پرورش با سایر نهاد ها  متفاوت است و مدیری می تواند  در آموزش و پرورش موفق باشد که رفتار سازمانی درون آموزش و پرورش را بشناسد، چرا که مخاطب او معلم است.

وی گفت: آموزش و پرورش  متشکل از معلمانی است  که همه در عرض هم هستند و برخلاف سایر ادارات، سلسله مراتب  وجود ندارد، لذا در آموزش و پرورش روابط انسانی خوب و تعامل مثبت ، بیشتر از نظام اداری و بخشنامه موجب پیشبرد  اهداف می شود.

آذری گفت: آموزش و پرورش با قسمت های مختلف جامعه  ارتباط دارد ،بنا بر این  تصمیم گیری های  صحیح در آموزش و پرروش  بسیاری از  مشکلات جامعه را کاهش می دهد.

وی با اشاره به مشکلات مختلف آموزش و پرورش  همانند  ثبت نام، نقل و انتقال ، هدایت تحصیلی و  کمبود نیروی انسانی گفت: باید مشکلات آموزش و پرورش را در فضای همدلی و هماهنگی و درک متقابل  همه همکاران با هم  برطرف کنیم.

به اشتراک بگذارید :