14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ ۱۰:۴۴:۳۹
کد مطلب:  1668571
مدیر آموزش و پرورش کهریزک خبر داد:
کسب مقام اول استانی مسابقات انرژی های نوین توسط دانش آموز پژوهشسرای کهریزک.

مدیر آموزش و پرورش کهریزک گفت: دانش آموز پژوهش سرای کاوش منطقه کهریزک ملیکا رشیدی موفق به کسب رتبه اول در مسابقات استانی انرژی های نوین محور ایده پردازی خلاقانه شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان‌های استان تهران و به نقل از کهریزک، افضلی نیا  رییس آموزش و پرورش منطقه کهریزک با اعلام این خبر گفت:  بر اساس داوریهای  انجام شده از سوی قطب استانی انرژی‌های نوین، خانم ملیکا رشیدی دانش آموز کهریزک موفق به کسب رتبه اول استان در محور ایده پردازی شد.

وی افزود : توانایی هر کشور یا جامعه در تولید انرژی و نحوه مصرف آن، یکی از ویژگیهای مهم در سنجش میزان پیشرفت آن کشور به شمار می آید. از این رو، دسترسی به منابع انرژی ارزان و پاک از اهداف راهبردی کشورهاست. قطب کشوری انرژی های نوین پژوهش سراهای دانش آموزی، در راستای توسعه و ترویج فرهنگ، بهینه سازی استفاده از انرژی های نوین و ایجاد شناخت بیشتر در سطح دانش آموزی، اقدام به برگزاری اولین دوره مسابقات  کشوری انرژی های نوین نمود. که در این مسابقات دانش آموز منطقه کهریزک موفق به کسب رتبه اول استانی گردید.

این مقام مسوول در ادامه گفت: بی شک این موفقیت به دست آمده حاصل تلاش، حضور فعال، وفاق و همدلی میان تمامی عوامل پژهشسرا و مدیریت  پرتلاش و خوب آن مجموعه می باشد که از همگی آنان تقدیر و تشکر می‌کنم.

 

به اشتراک بگذارید :