15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ ۱۰:۱۶:۵۹
کد مطلب:  1668491
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمانشاه:
۱۵ شهریور‌ماه به عنوان آخرین مهلت دانش‌آموزان کرمانشاهی برای ثبت نام کتب درسی

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان از ۱۵ شهریور‌ماه جاری به عنوان آخرین مهلت دانش‌آموزان کرمانشاهی برای ثبت نام کتب درسی خبر داد.

 به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، فردین یاوری با اعلام این خبر گفت: در سال تحصیلی جدید مانند سال گذشته کتب درسی در همه مقاطع تحصیلی توسط مدارس توزیع می‌شود و کتابی در کتاب‌فروشی‌ها فروخته نمی‌شود.

وی افزود: همه دانش‌آموزان با مراجعه به آدرس اینترنتی textbook.ir برای سال تحصیلی جدید می‌توانند ثبت‌نام کنند و در تاریخی که اعلام شده می‌توانند از مدرسه محل تحصیل کتب درسی خود را دریافت کنند.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش با اشاره به ۱۵ شهریور به عنوان آخرین مهلت دانش‌آموزان کرمانشاهی برای ثبت‌نام در سامانه کتب درسی، اظهار کرد: بخشی از کتب درخواست شده مدارس در اختیار مدیران مدارس کرمانشاه قرار گرفته و پیش‌بینی می‌شود تا ۲۰ شهریور میزان لازم کتب درسی در کرمانشاه مشخص و تمام سهمیه تحویل مدارس شود.

یاوری تصریح کرد: امسال با توجه به اعلام وزرات آموزش و پرورش در هیچ پایه و مقطعی کمبود کتب درسی نداریم و در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد ظرفیت لازم درخواست شده است.

 

به اشتراک بگذارید :