10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ ۰۸:۵۳:۵۹
کد مطلب:  1668327
معاون پرورشی و فرهنگی و دبیر کمیته همکاری حوزه‌های علمیه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران خبر داد:
حضور 450 هزار نفر در هیئت دانش‌آموزی" با کاروان کربلا"

معاون پرورشی و فرهنگی و دبیر کمیته همکاری حوزه های علمیه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از استقبال بی نظیر450هزار عاشق حسینی (ع) از برنامه هیئت دانش‌آموزی "با کاروان کربلا " در دهه ی اول محرم در بستر شبکه دانش آموزی شاد خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سید مجتبی هاشمی گفت: با توجه به شرایط  حاکم و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی ویژه برنامه هیئت دانش‌آموزی با کاروان کربلا  به صورت پخش زنده در بستر شبکه دانش آموزی شاد در کانال‌های استان و کانال‌های کشوری هیئت‌های دانش‌آموزی و مصباح الهدی  برگزار شد و الحمدا... مورد استقبال بی نظیر عاشقان حسینی قرار گرفت.

وی افزود: این گونه فعالیتها گام موثری در ترویج فرهنگ عاشورایی و تقویت نشاط معنوی در دانش‌آموزان، فرهنگیان و خانواده هایشان است.

هاشمی تصریح کرد: با توجه به استقبال پرشوری که از این  ویژه برنامه ها شد، مقرر شد تا آخر ماه صفر شب‌های جمعه در کانال‌های استان در بستر شبکه دانش آموزی شاد این جلسات برگزار شود.

لازم به ذکر است کانال های اداره قرآن، عترت و نماز و آموزش‌های مجازی معاونت پرورشی و فرهنگی شهرستان‌های استان‌ تهران به آدرس ذیل است؛

https://shad.ir/Quran_Etrat_Namaz

https://shad.ir/taranomemehrsh

به اشتراک بگذارید :