14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ ۱۷:۲۸:۰۴
کد مطلب:  1667855
اطلاعیه اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان پیرامون بررسی مدارک پذیرفته‌شدگان یک برابرآزمون استخدام فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع‌بند ج ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه) در سال 1400 وزارت آموزش‌وپرورش

 

بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که مطابق اطلاعیه روز سه‌شنبه مورخ 02 / 06 / 1400  سازمان سنجش آموزش کشور، در ردیف معرفی‌شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال 1400 وزارت آموزش‌وپرورش قرار گرفته‌اند می‌رساند، بررسی مدارک و مستندات مربوطه مطابق با شیوه‌نامه ثبت‌نام آزمون و بر اساس مدارک و جدول ذیل صورت می‌پذیرد لذا به پذیرفته‌شدگان ابلاغ می‌گردد بر اساس جدول زمان‌بندی و همراه داشتن مدارک مربوطه در زمان مقرر در مرکز مورد اشاره در اطلاعیه حضور به هم رساند.

 

  مدارک موردنیاز: (به ترتیب ذیل در پوشه درج گردد)  

1- پوشه فنردار دو فقره (سفید و آبی‌رنگ)

2- چهار قطعه عکس تمام‌رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری و پشت‌نویسی‌شده (عکس‌ها بدون روتوش و زمینه سفید باشند)

3- اصل شناسنامه و یک برگ تصویر از تمام صفحات آن 

4- اصل کارت ملی و یک برگ تصویر پشت و روی آن

5- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و تصویر آن (برادران)

6- اصل دانشنامه یا گواهی‌نامه موقت پایان تحصیلات در مقطع تحصیلی پذیرفته شده در آزمون و یک برگ تصویر آن (هرگونه گواهی به جزء گواهی اعلام شده در این بند مورد پذیرش نخواهد بود) 

7- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معلولین (تاریخ نامه در سال جاری باشد)

8- پرینت کارنامه آزمون استخدامی 

9- اصل نامه بنیاد شهید، اصل و کپی کارت شناسایی ایثارگری   

10- تکمیل فرم استشهاد محلی مندرج در اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور و آموزش‌وپرورش جهت پذیرفته‌شدگانی که متقاضی استفاده از بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت مبنی بر بومی بودن شهرستان می‌باشند. 

11- مدارک مربوط به حافظان قرآن کریم (دارندگان حفظ قرآن در درجات یک، دو و سه و صادره با امضای وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی) 

12- پذیرفته‌شدگانی که مبتلا به کووید 19 در حالت قرنطینه و یا بستری در بیمارستان می‌باشند، مدارک و مستندات می‌بایستی توسط ولی یا نماینده قانونی در زمان بررسی مدارک و مستندات ارائه نمایند در خصوص معاینات پزشکی در زمان تحویل مدارک به ولی یا نماینده قانونی اطلاع‌رسانی خواهد گردید. 

تذکر: پذیرفته‌شدگانی که از عینک استفاده می‌نمایند در روز بررسی مدارک و مستندات جهت معاینات پزشکی عینک شخصی خود را به همراه داشته باشند.

13- در صورت تأیید مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و آزمایش‌های پاراکلینیکی به‌صورت هم‌زمان انجام می‌پذیرد.

تذکر: چنانچه به هر دلیلی صلاحیت‌های عمومی فرد پذیرفته نشده از سوی گزینش مورد تأیید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی، سوءپیشینه و عدم اعتیاد هیچ‌گونه حقی برای استخدام فرد پذیرفته شده نخواهد داشت.

14- بعد از اعلام نتایج نهایی آزمون، پذیرفته‌شدگان نهایی (شغل‌های آموزگاری، دبیری و هنرآموزی) جهت گذراندن دوره‌های مهارت‌آموزی به دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی معرفی خواهند شد. عدم شرکت و ثبت‌نام در دوره‌های مذکور به منزله انصراف می‌باشد. 

15- پذیرفته‌شدگان نمون برگ‌های موردنیاز ذیل را در پیوست این اطلاعیه را دریافت و در زمان بررسی مدارک و مستندات به همراه داشته باشند.

الف - فرم اطلاعات فردی (فرم گزینش) در دو برگ و تکمیل آن به همراه دو قطعه عکس و کپی از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی

ب - نمون برگ استشهاد محلی جهت استفاده‌کنندگان از سهمیه بومی (تأییدیه 10 سال محل سکونت)

تذکر: درصورتی‌که محل تولد مندرج در شناسنامه با محل شغل محل انتخابی مندرج در دفترچه راهنمای آزمون استخدامی باتوجه‌به آخرین تقسیمات کشوری یکسان باشد احتیاج به تکمیل فرم نمی‌باشد.

15- پذیرفته‌شدگان موظف می‌باشند تمامی نکات بهداشتی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مربوط به بیماری کرونا را در زمان بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و مصاحبه رعایت و وسایل شخصی از جمله: خودکار، ماسک، مواد ضدعفونی‌کننده و ... را به همراه داشته باشند.

حضور داوطلب جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و معاینات پزشکی الزامی می‌باشد. ضمناً عدم مراجعه در مهلت مقرر جهت بررسی مدارک و مستندات، به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.


  مکان بررسی مدارک و مستندات:  

اصفهان، خیابان باغ گلدسته، بلوار هشت‌بهشت، روبروی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، دبیرستان ادب 

 

  زمان بررسی مدارک:  

طبق جدول زمان‌بندی پیوست

 

 

   فرم‌های پیوست :   

دانلود فرم الف - اطلاعات فردی (فرم گزینش) در دو برگ و تکمیل آن به همراه دو قطعه عکس و کپی از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی

دانلود فرم ب - نمون برگ استشهاد محلی جهت استفاده‌کنندگان از سهمیه بومی (تأییدیه 10 سال محل سکونت)

به اشتراک بگذارید :