27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ ۱۴:۱۴:۳۹
کد مطلب:  1667717
آغاز تزریق مرحله دوم واکسن فرهنگیان

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: مرحله دوم واکسیناسیون فرهنگیان در 25 پایگاه آموزش و پرورش تا 24 شهریور ادامه خواهد داشت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، محمد رحمتی با اشاره به آغاز واکسیناسیون فرهنگیان از روز گذشته، اظهار داشت : در این مرحله نیز با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان و در زمان مقرر فرهنگیان واکسینه می شوند. وی با بیان واکسیناسیون 80 درصد فرهنگیان در پایگاههای آموزش و پرورش اظهار داشت: افرادی که مرحله اول واکسن کرونا را دریافت نکرده اند می توانند با ارائه نامه به مراکز بهداشت محل کار همزمان با تزریق دز دوم نسبت واکسیناسیون اقدام کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به فرایند واکسیناسیون معلمان غیر رسمی گروه‌های مختلف همگام با معلمان رسمی خاطرنشان ‌کرد: در این مرحله نیز مانند دور اول معلمان مدارس غیر دولتی و معلمان غیر رسمی طبق برنامه ریزی های مدون انجام خواهد شد.

رحمتی با تأکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در فرآیند تزریق واکسن خاطرنشان کرد: در این راستا هماهنگی های لازم با مراکز بهداشت مناطق انجام شده و تاکنون واکسیناسیون فرهنگیان در فضایی ایمن انجام شده است.وی با بیان تنوع تزریق واکسن کرونا اظهار داشت: از فرهنگیان فرهیخته دعوت می‌کنم که در اسرع وقت مراجعه کرده و برای تزریق واکسن اقدام کنند تا علاوه بر حفظ سلامتی، مقدماتی برای سالم سازی فضای آموزشی و بازگشایی مدارس باشد.

به اشتراک بگذارید :