14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ ۱۳:۱۵:۳۰
کد مطلب:  1667555
درخشش دانش آموزان فارسی در جشنواره کشوری نوجوان سالم و یاریگران زندگی+ اعلام اسامی

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: پس از اعلام نتایج کشوری جشنواره نوجوان سالم و یاریگران زندگی 7 دانش آموز فارسی حائز رتبه های برتر کشوری شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، جهانبخش بانشی گفت: قریب به  15 هزار اثر از مدارس فارس در رشته های مختلف از جانب دانش آموزان و فرهنگیان به دبیرخانه جشنواره نوجوان سالم ارسال شد که پس از داوری تعداد 84 اثر به مرحله کشوری راه یافتند.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: رشته های اقدام پژوهی، پروژه ها و مداخلات موردی برای توانمند سازی، محصولات فرهنگی و منابع کمک آموزشی، برنامه عمل سالانه، طرح درس، فیلم تدریس و ابتکارات از محورهای این جشنواره در بخش فرهنگیان بود.
بانشی گفت: در بخش دانش آموزی رشته های نقاشی، ایده پردازی،پوستر سازی، تصویرسازی، روزنامه دیواری، عکاسی، مقاله، بازی های رایانه ای، خلق کاراکتر، پویانمایی، فیلم داستانی، موشن گرافی و نرم افزار چندرسانه ای در بخش دانش آموزی از محورهای این جشنواره بود که خوشبختانه تعداد 7 اثر از دانش آموزان ساعی و خلاق این استان حایز مقام های برتر کشوری شدند.
وی افزود:این جشنواره  با هدف نهضت فرهنگی پیشگیری از آسیب های اجتماعی همه ساله در کشور برگزار می شود.
بانشی  ادامه داد: دانش آموز رویا عربی از ناحیه 2 شیراز در رشته موشن گرافی و مهسا عبدالهی از ناحیه1 شیراز در رشته فیلم کوتاه حایز  مقام دوم کشوری و گلابتون حاجی پور از اوز در رشته نقاشی مداد رنگی موفق به کسب  مقام سوم کشوری شدند.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: زهرا زارع از گراش موفق به کسب مقام سوم کشوری در رشته نقاشی مداد رنگی، علیرضا بامداد از منطقه فرگ و سارا جمشیدی نسب از لارستان در رشته موشن گرافی و سیده صبا موسوی از ناحیه2 شیراز در رشته نقاشی رنگ روغن موفق به کسب عنوان شایسته تقدیر کشوری شدند.

به اشتراک بگذارید :