13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ ۱۱:۲۵:۴۹
کد مطلب:  1667331
با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
افتتاح مرکز نیکوکاری شهید محمد نساجی در سازمان دانش آموزی استان اصفهان

مرکز نیکوکاری شهید محمد نساجی در سازمان دانش‌آموزی استان اصفهان آغاز به کار کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و به نقل از پانا، مرکز نیکوکاری شهید محمد نساجی با حضور مهدی اسماعیلی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش استان ، عباس زهیری مدیر سازمان دانش‌آموزی استان ، حمیدرضا طاهری معاون مشارکت های کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ، محسن عباسی فر رئیس اداره هماهنگی با موسسات خیریه کمیته امداد اصفهان در سازمان دانش‌آموزی استان اصفهان افتتاح شد.

مهدی اسماعیلی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان در مراسم افتتاح این مرکز اظهار داشت: حدود سه سال پیش با تفاهمی که آموزش و پرورش با کمیته امداد امام خمینی داشت، تصمیم بر این شد مراکزی ایجاد شود تا بتوانند دانش‌آموزان نیازمند را شناسایی و بحث ساماندهی کمک‌ها را در بین دانش‌آموزان نیازمند مدیریت کنند.

وی افزود: امروز سی ٱمین مرکز نیکوکاری در سازمان دانش آموزی استان اصفهان افتتاح شد و امیدواریم این مرکز منشأ خیر برای دانش آموزان نیازمند باشد.

عباس زهیری مدیر سازمان دانش آموزی استان نیز ضمن تشکر از کمیته امداد، تصریح کرد: دف از ایجاد این مراکز تقویت روحیه انفاق و نوع دوستی در دانش آموزان است، تلاش های بسیاری انجام شد تا مرکز نیکوکاری شهید محمد نساجی افتتاح شود و بسیار از این افتتاح خوشحال هستیم چرا که ما از این اقدامات خداپسندانه استقبال می کنیم.

به اشتراک بگذارید :