14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ ۰۷:۵۸:۱۳
کد مطلب:  1666731
برای دومین سال متوالی؛
کسب رتبه اول کشوری گروه آموزشی کیفیت بخشی فعالیت‌های پرورشی شهرستان‌های تهران

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان¬های استان تهران از کسب رتبه اول در ارزیابی عملکرد گروه های آموزشی کیفیت بخشی فعالیت های پرورشی استان¬های سراسر کشور خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اعلام این خبر افزود: گروه آموزشی کیفیت بخشی فعالیت­های پرورشی استان در شرایط فعالیت­های مجازی پرورشی، توانست همچون سال گذشته، افتخار آفرین کسب رتبه اول کشوری باشد.

هاشمی افزود: این گروه آموزشی در راستای توسعه مستمر شایستگی­‌ها و مهارت­های حرفه­ای مربیان و معاونان پرورشی فعالیت­های خود را با شعار "نظارت، آسیب شناسی، آموزش" تداوم بخشید.

این مقام مسئول تدوین و اجرای برنامه عملیاتی منطبق با ساحت­های 6 گانه سند تحول، ترویج فرهنگ خودارزیابی از طریق نظارت بر عملکرد مدارس، مشارکت و همکاری در برگزاری مطلوب دوره­های توانمندسازی و جشنواره­ها، هم اندیشی در گروه­های تخصصی پرورشی، تولید محتوای مناسب، اجرای طرح­ پژوهشی سواد رسانه­ای و برگزاری وبینارهای تخصصی را از اهم فعالیت­های گروه آموزشی کیفیت بخشی فعالیت­های پرورشی برشمرد که از شاخص های مورد توجه در ارزیابی کشوری بوده است.

هاشمی در پایان با تبریک کسب این موفقیت ارزشمند به مجموعه فرهنگیان استان مخصوصاً سرگروه­های کیفیت بخشی فعالیت­های پرورشی با راهبری خانم نصیری و همکاران حوزه پرورشی استان و مناطق، از زحمات این عزیزان تقدیر نموده و ابراز امیدواری کرد با بهره­گیری از شیوه­های متنوع بتوانیم در آینده، شاهد پویایی و موفقیت بیشتر در گروه کیفیت بخشی فعالیت­های پرورشی باشیم و فرآیند کیفی فعالیت­های تربیتی را بیش از پیش ارتقا بخشیم.

 

به اشتراک بگذارید :