15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ ۱۳:۴۴:۵۹
کد مطلب:  1666203
باحضور معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش استان برگزار شد؛
جلسه هماهنگی پویش همکلاسی مهربانی

صبح امروز و با حضور معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی جلسه هماهنگی پویش همکلاسی مهربانی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، طاهر علمی در این جلسه گفت: پویش همکلاسی مهربانی برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت است.

معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی افزود: اگر کمک رسانی به موقع انجام نشود منجر به افت یا ترک تحصیل شده و در آینده با هیچ هزینه ای قابل جبران نخواهد بود.

علمی خاطرنشان کرد: در حال برنامه‌ریزی برای همکاری با بسیج دانش آموزی، بسیج فرهنگیان و دیگر ارگانها هستیم تا کمک های لازم را به دانش آموزان نیازمند برسانیم.

این مقام مسئول در دستگاه تعلیم و تربیت استان گفت:قع در تهیه بسته های کمکی برای دانش آموزان باید به نیازهای امروزی آنها از جمله لباس‌ و کفش مدرسه، تبلت، گوشی، کیف و لوازم التحریر توجه کرد.

وی با بیان اینکه چهار سال است در مجموعه آموزش و پرورش مرکز نیکوکاری ایجاد شده، گفت: تا به امروز در حدود 150 میلیون تومان برای کمک به 700 دانش آموز تهیه شده است.

در ابتدای جلسه رییس سازمان بسیج فرهنگیان استان آذربایجان شرقی گفت: باید با همکاری آموزش و پرورش کمکهای مورد نیاز دانش آموزان بی بضاعت را به حداکثر برسانیم.

حسن امینی افزود: یکی از برنامه‌های اصلی سازمان بسیج فرهنگیان در سال جاری کمک‌های مومنانه است.

امینی خاطرنشان کرد در سطح استان ۴۹کانون وجود دارد که تا به حال هر کانون ۵۰بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان بی بضاعت تدارک دیده که در تلاشیم آن را افزایش دهیم./ عباسی بیشک

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :