14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ ۱۲:۰۵:۱۷
کد مطلب:  1665913
از دانش آموزان فارسی برگزیده کشوری جشنواره سفیران سلامت تقدیر شد+اعلام اسامی

مدیرکل آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه هدف از تشکیل سفیران سلامت ارتقای دانش خود مراقبتی و سطح سلامت در جامعه به خصوص نسل جدید است، گفت: خوشبختانه امسال در جشنواره سفیران سلامت بیش از 5 هزار و 600 اثر از دانش آموزان فارس به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که نشان از اهمیت موضوع و رشد فرهنگ بهداشت در استان دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دکتر فرهاد اسماعیلی در آیین تقدیر از دانش آموزان برگزیده کشوری جشنواره سفیران سلامت با بیان اینکه افرادی که بهداشت فردی را رعایت نمی کنند برای کل جامعه هزینه می تراشند گفت: سلامت جسمی و روحی به صورت فردی و جمعی از اهداف اصلی تعلیم و تربیت است.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: شرکت کنندگان در این جشنواره باید مورد توجه قرار گیرند زیرا که این دانش آموزان پیام آوران سلامت و بهداشت در شرایطی هستند ک جان انسانها به خاطر این مساله به خطر افتاده است.

اسماعیلی با بیان اینکه یک سفیر نماینده یک کشور است گفت: تفکر ما همیشه این بوده که تمام طرح و برنامه های فرهنگی جامعه را از مدارس آغاز کنیم که خوشبختانه این مهم در سالیان اخیر صورت گرفته است.

رییس اداره سلامت و تندرستی آموزش و پرورش فارس نیز با بیان اینکه جشنواره سفیران سلامت هرساله برگزار می شود گفت: بیش از 5 هزار اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است که از این بین 100 اثر برگزیده استانی به دبیرخانه کشوری راه یافت.

محمد علی زارعی گفت: این جشنواره امسال به صورت مجازی برگزار شد که 33 دانش آموز فارسی حایز مقام کشوری شدند و یک دانش آموز  نیز مقام اول جهانی این جشنواره را به دست آورد.

وی افزود: خوشبختانه امسال جشنواره سفیران سلامت در جنوب کشور با حضور مدیرکل سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش با محوریت فارس برگزار شد.

برای مشاهده اسامی برگزیدگان جشنواره اینجا را کلیک کنید.

آغاز صهخحایصسی

 

به اشتراک بگذارید :