21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ ۱۰:۳۷:۱۹
کد مطلب:  1665695
در جلسه مشترک شورای معاونین وزارت و مدیران کل استانها؛
پاشایی: اخذ هرگونه وجه نامتعارف موقع ثبت نام اکیدا ممنوع است

آخرین جلسه مشترک شورای معاونین وزارت و مدیران کل استانها با حضور دکتر حاجی میرزائی وزیر آموزش و پرورش از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجانشرقی، آخرین جلسه مشترک شورای معاونین وزارت و مدیران کل استانها با حضور دکتر حاجی میرزائی وزیر آموزش و پرورش از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد 
مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی در این جلسه گفت: دوران مسئولیت دکتر حاجی میرزائی از ابعاد مختلف از دوره های ماندگار و برجسته در تاریخ آموزش و پرورش است. 
وی افزود:  حضور دکتر کاظمی در سرپرستی وزارتخانه نیز در شرایط کنونی حرکتی ارزشمند و آرامشبخش در دستگاه تعلیم و تربیت است.
وی با تاکید بر اینکه  پروژه مهر اولویت اصلی امروز آموزش و پرورش استان باشد تصریح کرد: با توجه به زمان اندک باقیمانده تا آغاز سال جدید تحصیلی میزان ثبت نام دانش آموزان و ثبت اطلاعات در سامانه، نیازمند توجه بیشتر و مضاعف است.
پاشایی همچنین ضمن تاکید بر رصد توزیع کتاب های درسی یادآور شد: تعمیرات جزئی مدارس که از ضروریات آغاز سال جدید تحصیلی است در دستور کار باشد.
این مقام مسئول در دستگاه تعلیم و تربیت استان بحث نیروی انسانی را یکی از دغدغه های اساسی امروز دستگاه عنوان کرد و خاطر نشان شد: بدون فوت وقت ضرورت دارد تراز نیروی انسانی موجود و ورودی و خروجی را ارزیابی کرده و تدابیر لازم اتخاذ شود.
پاشایی همچنین دوره های آموزشی معلمان در راستای آماده سازی برای سال جدید تحصیلی تعیین کننده دانسته و اظهار کرد: اخذ هرگونه وجه نامتعارف موقع ثبت نام اکیدا ممنوع بوده و با خاطیان برابر قانون برخورد خواهد شد.
وی در پایان بررسی نکات ضعف و آماده سازی بهداشتی اماکن و فضاهای آموزشی و پرورشی را برای شروع با شکوه و بدون دغدغه سال جدید تحصیلی خواستار شد.

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :