3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ ۱۰:۵۸:۲۶
کد مطلب:  1663667
رئیس اداره سمپاد آموزش و پرورش خراسان رضوی مطرح کرد:
دانش آموزان سمپاد مهارتی استان، امسال برای نخستین بار در کشور فارغ التحصیل خواهند شد

رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان آموزش و پرورش خراسان رضوی در دومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان گفت: ده رتبه از ۱۲ رتبه تک رقمی منطقه‌ای دانش آموزان استان خراسان رضوی در کنکور سراسری به دانش آموزان مدارس سمپاد اختصاص دارد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، هادی محمدپور در این جلسه ضمن تبریک درخشش دانش آموزان استان در آزمون سراسری ۱۴۰۰ گفت: ده رتبه از ۱۲ رتبه تک رقمی منطقه‌ای دانش آموزان استان خراسان رضوی در کنکور سراسری به دانش آموزان مدارس سمپاد اختصاص دارد.

وی با بیان این که توسعه متوازن در اولویت برنامه‌های سازمان ملی استعدادهای درخشان قرار دارد و امسال برای نخستین بار در کشور در سمپاد مهارتی در استان خراسان رضوی فارغ التحصیل خواهیم داشت گفت: سال گذشته ۵۴ مدال المپیاد های علمی به دانش‌آموزان استان اختصاص یافت و امسال این تعداد به ۹۵ مدال خواهد رسید.

محمد پور در ادامه افزود: با توجه به نتایجی که تاکنون از المپیادهای علمی جهانی اعلام شده است دو دانش آموز استان خراسان رضوی موفق به کسب مدال‌های نقره و برنز جهانی شده اند.

رئیس اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش خراسان رضوی با اشاره به کسب جایگاه دوم کشور در جشنواره خوارزمی در سال تحصیلی گذشته گفت: دانش آموزان سمپاد مهارتی استان در مسابقات رباتیک کشوری رتبه نخست کشور را از آن خود نموده اند.

به اشتراک بگذارید :