23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۶ ۰۹:۲۰:۲۹
کد مطلب:  KPZRBQtq
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دماوند در آئین تجلیل از برگزیدگان این مدیریت:
تقدیر از برگزیدگان انگیزه های آنان را برای ادامه مسیر موفقیت افزایش می دهد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دماوند از تقدیر 600 نفر از برگزیدگان طرح و برنامه های آموزشی مصادف با میلاد حضرت معصومه (س) با حضور معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، همایش تقدیر از مدیران، دبیران، آموزگاران و دانش آموزان برتر در فعالیتهای آموزشی در سال 95-94، مصادف با میلاد کریمه اهل بیت فاطمه معصومه (س) و با حضور احسانی، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،  مدیر و معاونین آموزش و پرورش دماوند برگزار شد.

محمدرضا مشهدی عباسی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان دماوند ضمن تشکر از زحمات مدیران و همکاران در طول سال تحصیلی گفت: تقدیر از برگزیدگان انگیزه های آنان را برای ادامه مسیر موفقیت افزایش می دهد.

این مقام مسئول ادامه داد: تقدیر از برگزیدگان در کلیه طرح ها از اهم مواردی است که جهت افزایش انگیزه و ارج نهادن به خدمات همکاران فرهنگی و دانش آموزان عزیز در دستور کار معاونت آموزش بوده است که این امر با حمایت مدیریت و معاونت مالی وپشتیبانی اداره آموزش و پرورش مصادف با تولد حضرت معصومه (س) محقق گردید.

وی با اشاره به کسب رتبه های مختلف مدیران، دبیران و دانش آموزان این شهرستان در سال تحصیلی 95-94 اظهار داشت: دو رتبه سوم کشوری در مسابقات علمی– عملی هنرستانها، راهیابی دو طرح به مرحله کشوری جشنواره جوان خوارزمی  و جابربن حیان در بخش دانش آموزی، کسب رتبه سوم مدارس سرآمد برتر دربخش مدیران مدارس و دهها رتبه استانی اول تا سوم  در سه مقطع از مهم ترین رتبه های کسب شده توسط این شهرستان بوده است.

وی اظهار امیدواری کرد: در سال تحصیلی جدید، شاهد موفقیت های روزافزون مدیران، همکاران و دانش آموزان مان باشیم.

به اشتراک بگذارید :