9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ ۱۴:۰۵:۳۲
کد مطلب:  1663395
اعلام اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهدا و ایثارگران

اطلاعیه اعلام اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع بندج ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه) سال 1400وزارت آموزش و پرورش منتشر شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه در این اطلاعیه آمده است؛ با عنایت به برگزاری آزمون استخدامی فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال 1400 (موضوع بندج ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه) درخصوص نتایج یک برابر ظرفیت وزارت آموزش و پرورش« سهمیه مدیریت ها وادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در آزمون مذکور، قبول‌شدگان مکلفند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره¬های مهارت¬آموزی) به شرح ذیل اقدام نمایند. بر این اساس رعایت دقیق مفاد دستورالعمل کنترل و مراقبت کرونا ویروس19 و فاصله‌گذاری اجتماعی (موضوع نامه1-77755/602 مورخ ۱۴۰۰/۵/۳۱ دفتر سلامت و تندرسی وزارت متبوع منضم به دستورالعمل کنترل و مراقبت کرونا ویروس و فاصله‌گذاری اجتماعی دفتر سلامت، جمعیت خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی)، در زمان بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، انجام آزمایشات و معاینات پزشکی و تشکیل پرونده استخدامی ازسوی معرفی شدگان الزامی می‌باشد؛

قبول‌شدگان یک برابر ظرفیت آزمون جهت پیگیری امور مربوط به فرایند استخدام ،تحویل مدارک و مستندات مربوط،طبق. جدول زمان‌بندی بررسی مدارک و مستندات ، به شرح لیست پیوست اعلام می‌گردد، پذیرفته شدگان می‌بایست بر اساس برنامه اعلام شده«لیست پیوست» با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در محل تعیین شده حضور یابند، بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هردلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.ضمناً درصورت هرگونه تغییر در برنامه اعلام شده، مراتب ازطریق همین سایت اعلام خواهد شد. 

 

 ب: مدارک مورد نیاز: 

۱- پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه).

۲- یک عدد پوشه روغنی (آقایان رنگ آبی)-(خانم‌ها رنگ قرمز).

۳- شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده  (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)

۴- اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری)

۵- اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (دو سری)

۶- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا  (برای آقایان)

۷- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ فتوکپی آن

۸- اصل و تصویر مدرک دیپلم کامل متوسطه (شغل سرایدار)

۹- ارایه معرفی‌نامه بنیاد شهید و امورایثارگران 

ج: مکان بررسی مدارک 

کرمانشاه، ،بلوار مصطفی امامی ،خیابان معلم :اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه

د: سایر موارد قابل توجه

۱- رعایت کلیه شرایط وضوابط مندرج دردفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی خاص فرزندان شهید و فرزندان جانباز بالای 70درصد و بالاتر (سال1400) مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اصلاحیه بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می‌باشد.

۲- معاینات پزشکی و آزمایشات پاراکلینیکی و تشکیل پرونده استخدامی افراد واجد شرایط معرفی شده به اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت، همزمان با بررسی صلاحیت‌های عمومی صورت می‌پذیرد.

توضیح: چنانچه به هر دلیلی صلاحیت‌های عمومی فرد پذیرفته شده ازسوی گزینش مورد تائید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی و سوءپیشینه هیچگونه حقی برای استخدام فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد.

۳- پذیرفته‌شدگان جهت بررسی صلاحیت‌های عمومی ازسوی هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش استان محل استخدام (سهمیه خدمتی)، اقدامات ذیل را به عمل آورند:

  در صورت عدم تحویل فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده در مرحله بررسی مدارک، ضرورت دارد پس از چاپ فرم اطلاعات فردی از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی  www.gozinesh.medu.ir ، نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی (حداکثر به مدت 48 ساعت از تاریخ انتشار اسامی)، به وسیله پست پیشتاز به آدرس هسته گزینش استان محل خدمت خود ارسال و یا به صورت حضوری تحویل نمایند. لذا در تکمیل فرم اطلاعات فردی دقت کافی معمول گردد. بدیهی است مسئولیت هرگونه نقص و نارسایی در تکمیل فرم به عهده فرد خواهد بود.

-عدم تکمیل فرم مربوط و یا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزینش استان محل خدمت، به منزله انصراف از استخدام تلقی می‌گردد.

۴- درصورت تائید صلاحیت‌های عمومی، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و... پذیرفته‌شدگان نهایی (شغل‌های آموزگاری، دبیری و هنرآموزی) مکلفند به منظور شرکت در دوره مهارت‌آموزی به اطلاعیه‌ای که اوایل مهرماه 1400 در پرتال وزارت آموزش و پرورش به نشانی www.medu.ir درج خواهدشد مراجعه نمایند. عدم ثبت‌نام در دوره مذکور به منزله انصراف از استخدام تلقی می‌گردد.

۵- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدام و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب، محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارایه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی استخدام می باشد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می‌گردد.

اسامی و زمان مراجعه

                                 

 

به اشتراک بگذارید :