23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۶ ۰۹:۰۶:۵۹
کد مطلب:  Rh3Uzui2
مدیر آموزش و پرورش قرچک در آئین تجلیل از دانش آموزان منتخب استانی و کشوری در نماز جمعه:
می توانیم نمونه و الگوی یک زندگی جدید را بر اساس پیام های قرآنی به دنیا معرفی کنیم

از مربیان و دانش آموزان منتخب کشوری واستانی رشته های قرآنی،علمی، ورزشی و فرهنگی قرچک، در آئین نماز جمعۀ این شهرستان تجلیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مهدی نیکبخت، مدیر آموزش و پرورش قرچک، در حاشیۀ آئین تقدیر از مربیان و دانش آموزان برگزیدۀ این شهرستان ر نماز جمعه، گفت: این موفقیت های  بزرگ قرآنی، فرهنگی و ورزشی برای دانش آموزان شهرستان  قرچک حاصل زحمات و تلاش شبانه روزی دانش آموزان، مربیان و خانواده های دانش آموزان عزیز است و امیدواریم که خداوند به همه ما توفیق بدهد تا بتوانیم در راستای ترویج فرهنگ قرآنی و ورزش گام های موثری برداریم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک افزود: در قرچک استعدادها و ظرفیت های بالایی در رشته های علمی، قرآنی، فرهنگی و ورزشی وجود دارد.

نیکبخت با اشاره به این که  اگر پیام قرآن را درک کرده و آن را وارد صحنه زندگی خود کنیم می توانیم نمونه و الگوی یک زندگی جدید را بر اساس پیام های قرانی به دنیا معرفی کنیم، بر درک مفاهیم قرآنی و انتقال نسل به نسل آن تاکید کرده و گفت: دانش آموزان ما باید معانی و مفاهیم قرانی را به خوبی درک کرده و آن را نسل به نسل انتقال دهند چرا که راز حفظ و تداوم جامعه اسلامی در مفاهیم قرآن است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک در خاتمه افزود: افزایش روحیه مسئولیت و مشارکت پذیری در میان دانش آموزان می تواند یکی از مهم ترین اهداف رقابت های ورزشی در بین دانش آموزان باشد.

به اشتراک بگذارید :