13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ ۱۹:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1662811
قابل‌توجه معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت رشته‌های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی تهران در آزمون سراسری
فرایند مصاحبه آزمون سراسری 1400

فرایند مصاحبه شامل پذیرش، معاینه پزشکی و مصاحبه اختصاصی و مصاحبه عمومی به صورت متمرکز در پردیس شهید باهنر اصفهان برای برادران و پردیس فاطمه زهرا (س) برای خواهران انجام خواهدشد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان پیرو دستورالعمل 24 / ۷۱۰ وزارت آموزش‌وپرورش مورخ 1 / 6 / 1400 جلسه ستاد استانی و کارگروه اجرایی این فرایند با حضور اعضای این ستاد و کارگروه در محل اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان و دانشگاه فرهنگیان برگزار شد. 

در این جلسه تصمیم‌گیری‌های لازم در خصوص مکان، زمان، چگونگی پذیرش و ساماندهی معرفی‌شدگان 5 / 1 برابر ظرفیت داوطلبین رشته محل‌های دانشگاه فرهنگیان و ‌تربیت دبیر شهید رجایی تهران شامل ۹۶۶ نفر از خواهران و ۱۲۸۴ نفر از برادران (در مجموع ۲۲۵۰ نفر) مطابق شیوه‌نامه مذکور انجام شد و مقرر گردید تمامی مراحل این فرایند شامل پذیرش، معاینه پزشکی و مصاحبه اختصاصی و مصاحبه عمومی به صورت متمرکز در پردیس شهید باهنر اصفهان برای برادران و پردیس فاطمه زهرا (س) برای خواهران انجام پذیرد و داوطلبان بر اساس جدول زمان‌بندی که در سایت مراکز مجری مصاحبه اطلاع‌رسانی می‌شود حضور یابند. 

لازم به ذکر است با توجه به شیوع ویروس کرونا رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی الزامی است و در جهت کنترل و پیشگیری، این مراکز از پذیرش همراه معذور است.

مطالعه‌ اطلاعیه های بعدی پرتال اداره کل آموزش و‌پرورش استان و نیز اطلاعیه های صادر شده از سوی مراکز مجری مصاحبه به نشانی پردیس شهید باهنر  http://pbi.cfu.ac.ir پردیس فاطمه زهرا(س) http://fzai.cfu.ac.ir الزامی است.
 

به اشتراک بگذارید :