8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ ۲۲:۳۵:۳۱
کد مطلب:  1662601
رئیس شورای آموزش‌وپرورش استان اصفهان:
پرداختن به موفقیت‌های دانش‌آموزان باعث ایجاد انگیزه در کسب موفقیت‌های بعدی خواهد شد

عباس رضایی گفت: کسب رتبه‌های تک‌رقمی در کنکور بسیار سخت است و ماندن در حد بالای علمی کاری سخت‌تر خواهد بود و امیدوارم دانش‌آموزان رتبه‌های برتر استان در کنکور سراسری ۱۴۰۰ در سایر عرصه‌ها نیز همچنان برای استان اصفهان افتخارآفرینی کنند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در سومین روز از شهریورماه ۱۴۰۰، عباس رضایی استاندار اصفهان و رئیس شورای آموزش‌وپرورش استان در یک‌صد و پنجاه و یکمین جلسه آموزش‌وپرورش استان اصفهان که با برنامه تجلیل از دانش‌آموزان رتبه‌های برتر استان در کنکور سراسری ۱۴۰۰ همراه بود، ضمن تبریک به این دانش‌آموزان، اظهار داشت: امیدوارم کسب رتبه‌های تک‌رقمی کنکور برای استان اصفهان در سال‌های آینده نیز تداوم داشته باشد؛ قدردان معلمین، مدیران و معاونین مدارس که بستر مناسب را برای پیشرفت دانش‌آموزان ایجاد کردند هستیم و نباید از نقش خانواده‌ها در این زمینه نیز غافل شد.

وی با تاکید بر این موضوع که اگر خانواده اجازه دهد دانش‌آموز خودش رشته تحصیلی موردعلاقه خود را انتخاب کند مطمئناً این افتخارات بیشتر خواهد شد، افزود: کسب رتبه‌های تک‌رقمی در کنکور بسیار سخت است و ماندن در حد بالای علمی کاری سخت‌تر خواهد بود؛ امیدوارم شما دانش‌آموزان در سایر عرصه‌ها نیز همچنان برای استان اصفهان افتخارآفرین باشید و پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه در بالابردن سطح علمی و برای آینده این کشور فعالیت کنید.

رئیس شورای آموزش‌وپرورش استان اصفهان در خصوص پروژه مهر ۱۴۰۰، تاکید کرد: قدم نخست در بازگشایی مدارس و پروژه مهر ۱۴۰۰ واکسینه شدن معلمین بود که دوز اول آن محقق شد. شرایط بازگشایی مدارس نیز از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت آموزش‌وپرورش ابلاغ خواهد شد و امیدوارم هرچه سریع‌تر این ویروس از دنیا رخت بربندد تا بتوانیم آموزش را به بهترین نحو به دانش‌آموزان ارائه دهیم.

استاندار اصفهان ادامه داد: در بازگشایی مدارس بایستی تمام شرایط را در نظر بگیریم و برنامه‌ریزی‌های لازم برای بازگشایی مدارس به‌صورت حضوری، مجازی و ترکیبی انجام شود. 

رضایی تاکید کرد: ثبت‌نام و پیگیری آموزش دانش‌آموزان اتباع با نگاه ویژه اداره کل آموزش‌وپرورش استان رقم خواهد خورد و در سنوات گذشته نیز شاهد اقدامات مناسب در این زمینه بوده‌ایم.
 

به اشتراک بگذارید :