16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ ۲۲:۳۳:۴۲
کد مطلب:  1662599
با حضور رئیس و اعضای شورای آموزش‌وپرورش استان اصفهان انجام شد؛
تجلیل از دانش‌آموزان رتبه‌های برتر استان در کنکور سراسری سال 1400

با حضور استاندار اصفهان در جلسه شورای آموزش‌وپرورش استان از دانش‌آموزان رتبه‌های برتر در کنکور سراسری سال 1400 تجلیل به عمل آمد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، در سومین روز از شهریورماه ۱۴۰۰، در یک‌صد و پنجاه و یکمین جلسه شورای آموزش‌وپرورش استان اصفهان که با حضور عباس رضایی استاندار اصفهان و سایر اعضای شورای آموزش‌وپرورش استان برگزار شد، از دانش‌آموزان رتبه‌های برتر در کنکور سراسری سال 1400 تجلیل به عمل آمد.

در این برنامه استاندار اصفهان و رئیس شورای آموزش‌وپرورش استان از محمدجواد مهدیان رتبه ۳ علوم‌انسانی، دانیال منتظری رتبه ۵ زبان انگلیسی، محمدجواد احمدپور رتبه ۷ ریاضی، و آوا فاضلی رتبه ۹ علوم‌تجربی؛ دانش‌آموزان افتخارآفرین و حائز رتبه‌های برتر استان در کنکور سراسری سال جاری تقدیر کرد.

محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان نیز در این مراسم ضمن قدردانی از دانش‌آموزان در کسب رتبه‌های برتر در کنکور سراسری، تاکید کرد: علی‌رغم شرایط موجود در جامعه، این دانش‌آموزان امروز با همراهی معلمین و خانواده‌هایشان برای استان اصفهان افتخار آفریدند. آنچه که امروز زمینه‌ساز افتخارآفرینی این دانش‌آموزان در استان اصفهان و بالابردن انگیزه همکاران فرهنگی شده، حمایت‌های استاندار اصفهان در سال‌های گذشته و اهتمام ایشان در حضور در تمام جلسات شورای آموزش‌وپرورش استان، و همچنین اولویت و پیگیری‌های ایشان بوده است.
 

به اشتراک بگذارید :