20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ ۱۵:۰۱:۴۱
کد مطلب:  1662381
طی حکمی از سوی حجت الاسلام والمسلمین رستمی:
حجت الاسلام تقوی به عنوان مـسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان منصوب شد

حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی طی حکمی حجت الاسلام تقوی را به عنوان مـسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی طی حکمی حجت الاسلام تقوی را به عنوان مـسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان منصوب کرد.

متن حکم به شرح ذیل است:

جناب حجت الاسلام و المسلمین تقوی

تعمیق معرفت دینی و رشد فضائل اخلاقی در میان دانشگاهیان ، حاکمیت ارزشهای اسلامی و انقلابی در دانشگاه ها و نیز بهره‌گیری از استعداد ها و ظرفیت های این بخش ارزشمند جامعه برای گسترش  تفکر ناب انقلابی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی به شمار می‌رود.

دانشگاه فرهنگیان به عنوان مجموعه ای ارزشمند و اصیل در میان مراکز آموزش عالی که امر راهبردی آموزش و تربیت نسل آتی معلمان ایران اسلامی را بر عهده دارد، مورد توجه و عنایت خاص رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی قرار دارد.

از مجموعه نهاد نمایندگی در دانشگاه فرهنگیان انتظار می رود با تکیه بر بیانات و مطالبات حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری، در راستای تحقق تربیت معلم تراز انقلاب اسلامی، تعالی‌بخشی به حکمرانی تعلیم و تربیت اسلامی و گفتمان سازی تحول مطلوب در آموزش و پرورش، قدم‌های موثری بردارد.

از این ‌رو ضمن تقدیر و سپاس از زحمات و خدمات دلسوزانه و خستگی ناپذیر حجت الاسلام والمسلمین دادگر در طول دوران تصدی این مسئولیت، جنابعالی را که به فضل علمی، اخلاقی و تبلیغ جهادی شناخته می‌شوید به عنوان مـسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان منصوب می نمایم.

امید است با استعانت از خداوند متعال و استفاده از هیئت های اندیشه ورز تخصصی و صاحب نظران در امر سیاستگذاری تعلیم و تربیت در حوزه و دانشگاه و نیز بهره گیری از ظرفیت شبکه دفاتر نهاد در دانشگاه فرهنگیان و مجموعه های انقلابی دانشجومعلمان آن دانشگاه، در این مسیر ارزشمند همواره موفق و موید باشید. ان شاء الله

به اشتراک بگذارید :