22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۶ ۰۷:۴۸:۵۴
کد مطلب:  rWwf7CiA
مدیر آموزش و پرورش کهریزک:
ارتقای سطح دانش در پرتو مشارکت عمومی امکان پذیر است

مدیر آموزش و پرورش کهریزک اعضای شورای این اداره را بازوان توانمند در جهت رسیدن به اهداف والای شورای آموزش و پرورش دانست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، نشست شورای آموزش و پرورش کهریزک، با حضور افضلی نیا، مدیر آموزش و پرورش کهریزک، موسوی، بخشدار کهریزک، آیت الله موسوی، امام جمعه باقرشهر و دیگر اعضای شورای آموزش و پرورش کهریزک در اتاق جلسات بخشداری کهریزک برگزار گردید.

افضلی نیا، مدیر آموزش و پرورش کهریزک ضمن قدردانی از زحمات و همکاری اعضای شورای این اداره، گفت: نشست شورای آموزش و پرورش فرصتی برای همکاری و همراهی بیشتر اعضای شورا برای پیشبرد اهداف کلان آموزش و پرورش و در نتیجه جامعه می باشد.

این مقام مسئول اعضای شورای آموزش و پرورش را بازوان توانمندی در جهت رسیدن به اهداف والای این نهاد مقدس برشمرده و در ادامه افزود: تلاش در جهت ارتقای سطح دانش و برداشتن گام های موثر برای رسیدن به اهداف آموزش و پرورش در پرتو مساعدت و مشارکت عمومی امکان پذیر می باشد.

موسوی، بخشدار کهریزک نیز در این نشست گفت: جایگاه قانونی شورای آموزش و پرورش در افزایش سطح کیفی آموزشی در منطقه باید بالا رفته و شوراهای اسلامی شهر و روستاها و شهرداری ها موظف هستند که با این شورا همکاری بیشتر داشته و با توان بیشتری در جهت اجرای مصوبات آن اقدام نمایند.

گفتنی است شاداب سازی و زیبا سازی مدارس، تعیین شهریه مدارس نمونه دولتی، افزایش سطح کیفی مدارس مجری طرح فراغت دانش آموزان و همچنین پاکسازی و بهداشت مدارس از دیگر مصوبات جلسه شورای آموزش و پرورش کهریزک بود.

به اشتراک بگذارید :