3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ ۱۱:۳۶:۰۴
کد مطلب:  1661985
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد:
رقابت 440 دانش آموز در شانزدهمین دوره مسابقات قرآن،عترت و نماز دانش آموزان با نیازهای ویژه سراسر کشور

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در آیین افتتاحیه شانزدهمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز دانش آموزان با نیازهای ویژه سراسر کشور گفت: ۴۴۰ دانش آموز برگزیده در سطح کشوری این دوره از مسابقات از سوم تا یازدهم شهریورماه به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی قاسمعلی خدابنده در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و به ویژه شهیدان رجایی و باهنر میزبانی دانش آموزان قرآنی را باعث افتخار دستگاه تعلیم و تربیت استان خراسان رضوی دانست و گفت: با توجه به شرایط کرونایی موجود، امکان برگزاری حضوری این دوره از مسابقات به صورت حضوری فراهم نشد لذا با تلاش همکاران این دوره از مسابقات به شیوه مجازی و با کیفیتی مطلوب برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به فرآیند برگزاری مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان با نیازهای ویژه در سطوح مدرسه، منطقه، شهرستان و استان تصریح کرد: ۴۴۰ دانش آموز برگزیده در سطح کشوری این دوره از مسابقات از سوم تا یازدهم شهریورماه به رقابت خواهند پرداخت.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی توجه به حوزه های قرآنی را جزو اولویت های اصلی دستگاه تعلیم و تربیت استان دانست و گفت: چهارمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز فرهنگیان آموزش و پرورش استثنایی سراسر کشور با حضور ۱۲۸ همکار فرهنگی از ۱۳ تا ۱۶ شهریورماه به میزبانی آموزش و پرورش خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :