16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ ۱۰:۳۳:۵۱
کد مطلب:  1661827
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در دیدار با خیّرین:
توسعه و تقویت «فرهنگ مشارکت در امر مدرسه‌سازی» با حضور خیّرین، محقق می شود

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در دیدار با جمعی از خیّرین مدرسه ساز،گفت: توسعه و تقویت  فرهنگ مشارکت با حضور خیّرین در امر مدرسه‌سازی، محقق می شود.

به گزارش مرکز اطلاع ‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مهراله رخشانی‌مهر؛ با حضور در دو مؤسسه خیریه، ضمن قدردانی از زحمات و فعالیت‌های دست اندرکاران این دو مؤسسه، اظهار کرد: این روحیه و پشتکار مثال‌زدنی با انگیزه خدمت به مردم و پیگیری حل مشکلات می‌تواند منجر به رفع نواقص و اصلاح سیستم شود.

وی افزود: با توجه به تلاش‌های انجام شده در بخش مدرسه‌سازی، این موضوع دغدغه بسیاری از مردم، از جمله مراجع و بزرگان دینی شده و ارتقای کیفیت معماری و طراحی فضاها، مطالبه جامعه است.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، با اشاره به این که حوزه مدرسه‌سازی با توجه به ماهیّت و اهمیّت آن برای مردم و خیّرین جذابیت خاصی دارد، تصریح کرد: در راستای معرفی بیشتر  اقدامات خیّرین به جامعه و با هدف توسعه فرهنگ مشارکت در مدرسه‌سازی،  «طرح آجر به آجر» راه‌اندازی شد که مورد استقبال مردم نیک اندیش قرار گرفت.

وی ادامه داد: حضور در مجموعه نوسازی مدارس، موهبتی است که از محضر خیّرین عزیز بیاموزیم، زیرا از دل بزرگ و روح بلند آنان آموزه‌هایی را به دست می‌آوریم که در زندگی کاری و شخصی مفید و مؤثر است.

به اشتراک بگذارید :