24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ ۰۸:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1661525
از سوی مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی:
«دستورالعمل برگزاری امتحانات شهریور 1400» با تأکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی  به استان ها، ابلاغ شد

مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی، «دستورالعمل برگزاری امتحانات شهریور 1400» را با تأکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی » به استان ها، ابلاغ کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی «دستورالعمل برگزاری امتحانات شهریور 1400» را با تأکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی، جهت اجرا به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها، ارسال کرد.

در بخش هایی از این دستورالعمل آمده است؛

  • زمان برگزاری آزمون برای دانش آموزان ابتدایی دارای «سطح عملکرد نیاز به آموزش و تلاش بیشتر»، از 6 تا 15 شهریور ماه بوده و ارزشیابی از دانش آموزان دوره اول ابتدایی شامل دروس «فارسی» و «ریاضی» و دوره دوم ابتدایی شامل دروس «فارسی»، «ریاضی» و «علوم» است.
  • ارزشیابی در پایه های اول، دوم و ششم دوره ابتدایی به صورت عملکردی و در پایه های سوم، چهارم و پنجم دوره ابتدایی به تشخیص معلم و تأیید مدیر مدرسه، بر اساس محتوای پوشه کار، انجام خواهد شد.
  • فرآیند آموزش و ارزشیابی دروس عملی و کارگاهی هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش، با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی، با اولویت پایه دوازدهم، انجام می شود.
  • ارزشیابی دروس داخلی پایه دوازدهم و دروس افتاده سنوات قبل برای دانش آموزان پایه های یازدهم و دوازدهم، به شیوه حضوری انجام می شود.

 

برای مشاهده دستورالعمل اینجا کلیک کنید

به اشتراک بگذارید :