14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ ۱۶:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1661163
کارگاه های توانمندسازی و ارتقای سواد فناوری و دیجیتال افتتاح شد

معاون آموزش ابتدایی استان آذربایجان شرقی ازافتتاح کارگاههای مجازی توانمندسازی و ارتقای سواد فناوری و دیجیتال همکاران خانواده آموزش ابتدایی با رویکرد تربیت تمام ساحتی در پنجره فرصت طلایی تابستان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، کامیار قهرمانی فرد با اعلام این خبر گفت: این کارگاه ها در راستای توانمندسازی همکاران آموزش ابتدایی استان و جهت کیفیت بخشی به آموزش های مجازی در زیست بوم جدید، با برنامه ریزی تیم ارتقای سواد فناوری معاونت آموزش ابتدایی استان، دربستر فضای مجازی شاد و در قالب آموزش نرم افزارهای مورد نیاز برای آموزش های مجازی از قبیل نرم افزارهای  رکوردر، گوگل فرم، تخته سیاه، نرم افزار کاربردی گوشی، این شات، پاورپوینت، کمتازیا، استوری لاین، اسکرچ، اسنگیت، نکات کاربردی سیستم و... برگزار می شود.

معاون آموزش ابتدایی استان در رابطه با اهمیت سواد فناوری و دیجیتال در زیست بوم جدید افزود: باید در زیست بوم جدید و در شرایط فعلی کرونا به زیستن در شرایط کنونی و مولفه‌های این زیست بوم مخصوصاً مولفه های حرفه ای و مولفه های توانمندی شغلی مسلط و مجهز باشیم.

وی تربیت تمام ساحتی را رویکرد اصلی و اساسی آموزش‌های همکاران خانواده ابتدایی برشمرد و فضای مجازی و آموزش های غیرحضوری و داشتن سواد فناوری و دیجیتالی و سواد رسانه ای را اعتلا بخش آموزش در تربیت تمام ساحتی دانست.

 کارگاه ها با اطلاع رسانی قبلی در طول شهریورماه طبق زمانبندی اعلامی در دو تایم (10-11 و11-12) با بیش از دو هزار نفر برگزار می شود./ روشنی

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :