9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ ۱۵:۱۷:۱۳
کد مطلب:  1661061
اطلاعیه شماره 2 ستاد استانی مصاحبه استانی پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت سال 1400 دانشگاه فرهنگیان 

 اطلاعیه شماره 2 ستاد استانی مصاحبه استانی پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت سال 1400 دانشگاه فرهنگیان استان کرمانشاه منتشر شد‌.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، برنامه زمانبندی پذیرش، معاینه پزشکی و مصاحبه معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان سهمیه استان کرمانشاه به شرح جدول ذیل(پیوست) اعلام می‌گردد، ضروری است معرفی شدگان با رعایت نکات زیر و بر اساس روز و ساعت تعیین شده در برنامه به پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان مراجعه نمایند.

به منظور رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا و با عنایت به اهمیت حفظ سلامت مراجعین محترم ،صرفاً داوطلب بر اساس برنامه اعلامی حق ورود به مراکز مجری مصاحبه را دارد، بنابراین از آوردن همراه جدا خودداری فرمایید.
همراه داشتن اصل شناسنامه، کارت ملی، مدرک دیپلم یا گواهی تایید شده که در آن معدل کل قید شده باشد، گواهی پیش‌دانشگاهی (نظام قدیم آموزشی) ، 6 قطعه عکس 3*4، دفترچه درمانی درصورت وجود و پرینت کارنامه نتایج رشته‌های دارای شرایط خاص.« ارایه تصویر تمام مدارک قید شده و صفحات شناسنامه ضرورت دارد»
-
پرینت و تکمیل تمامی فرم‌های پیوست این اطلاعیه«10برگ» اعم از فرم اعلام آمادگی برای پذیرش و انجام مصاحبه، نمونه برگ اعلام آمادگی برای انجام معاینه پزشکی، خوداظهاری و سوابق بیماری، خوداظهاری در مورد بیماری کرونا همراه داشتن آن‌ها برای ثبت اثر انگشت حضوری و تحویل در روز پذیرش. (فرم اطلاعات فردی در صورت عدم تحویل و ارسال  به هسته گزینش)،
-همراه داشتن دو عدد ماسک، دستکش یک بار مصرف، آب آشامیدنی، خودکارشخصی،  مواد ضد عفونی کننده.
-
در روز مراجعه پذیرش و معاینه پزشکی انجام و نوبت مصاحبه به صورت حضوری تعیین می‌گردد.
محل مراجعه خواهران: پردیس شهید صدوقی واقع در کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، جنب پارک شاهد، روبه‌روی شرکت نفت.
محل مراجعه برادران: پردیس شهید رجایی واقع در کرمانشاه، فرهنگیان فاز2، ایستگاه7.
تذکر: مراجعه کلیه دعوت‌شدگان الزامی می‌باشد، عدم مراجعه در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی می‌گردد و مسؤولیت آن متوجه شخص داوطلب می‌باشد.
هم‌چنین فایل‌‌های فرم‌های اطلاعات فردی، خوداظهاری، پذیرش و لیست اسامی واجدین شرایط با قید زمان‌بندی حضور در محل‌های مذکور پیوست می‌باشد.

اسامی واجدین شرایط و زمان‌بندی مراجعه

فرم خوداظهاری

فرم اطلاعات فردی داوطلبان آزمون سراسری

فرم اعلام آمادگی پذیرش و انجام مصاحبه اختصاصی

نمون‌برگ اعلام آمادگی برای انجام مصاحبه اختصاصی

نمون‌برگ اعلام آمادگی معاینات پزشکی

 

 

به اشتراک بگذارید :