25 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ ۱۱:۴۴:۱۸
کد مطلب:  1660615
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان:
تأمین زیرساخت‌هایی نظیر تهیه تبلت برای دانش‌آموزان، به شروع بهتر سال تحصیلی جدید کمک می‌کند

محمد اعتدادی گفت: تبلت هایی که در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد در سامانه‌ای که طراحی شده توسط مدیر مدرسه ثبت می‌شود تا به راحتی بتوانیم از طریقه تحصیل دانش آموز مطلع شویم.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در دومین روز از شهریورماه ۱۴۰۰، محمد اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در جلسه ستاد اجرایی شاهد استان اظهار داشت: همواره نگرانی‌هایی در خصوص چگونگی تحصیل دانش‌آموزان در شرایط کرونایی وجود داشته که سعی کردیم از روش‌های مختلف و با اهدای تبلت به دانش‌آموزان روند آموزش مجازی را تسهیل نماییم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به این موضوع که نحوه تحصیل دانش آموزان توسط مسئولین در نواحی و مناطق به صورت مداوم رصد می گردد، خاطرنشان کرد: تأمین زیرساخت‌هایی نظیر تهیه تبلت برای دانش‌آموزان، به شروع بهتر سال تحصیلی جدید کمک می‌کند، دستگاه‌های مختلف استان در زمینه اهدای تبلت به دانش‌آموزان بسیار فعال هستند که البته بهتر است اهدای تبلت زیر نظر آموزش و پرورش انجام شود چرا که آموزش و پرورش از شرایط زندگی و تحصیلی دانش‌آموزان بهتر مطلع است.

اعتدادی تاکید کرد: در چند سال گذشته کمک‌های بسیاری به منظور حمایت از دانش‌آموزان شاهد در آموزش و پرورش سرتاسر استان انجام داده‌ایم و همه توان خود را  به کار می‌گیریم تا به آنها خدمت نماییم؛ صدور مجوز مدرسه شاهد شاهین شهر و شاهد شهرستان کاشان نمونه‌ای از این اقدامات است. ضمن اینکه معاونت آموزش متوسطه و اداره امور شاهد و ایثارگران اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان نیز برای بالا رفتن تعداد پذیرفته‌شدگان در آزمون سراسری 1400 تلاشهای فراوانی انجام داده‌اند که نتیجه آن در کنکور امسال قابل مشاهده است.

به اشتراک بگذارید :