14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ ۱۰:۱۷:۲۵
کد مطلب:  1660403
پیام مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان به مناسبت آغاز هفته دولت

محمد اعتدادی در پیامی آغاز هفته دولت را تبریک گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان محمد اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش استان در پیامی آغاز هفته دولت را به همه کارمندان خدوم آموزش و پرورش استان اصفهان تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دولت یادآور ماندگار بزرگ مردانی است که سیره، منش و روش آنان، خدمت بی ادعا بود. هفته ی اول شهریور ماه، در ایام سالروز پرواز دو یار دیرینه امام؛ شهیدان رجایی و باهنر است که در تقویم ایران اسلامی مزین بنام هفته دولت گشته است.

شهیدان رجایی و باهنر، نمادی ماندگار از وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پرافتخار انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و نیز تجلی راستینی از روحیه خدمتگزاری به مردم هستند. بی شک ترسیم نمایی دقیق از عملکرد و ویژگی های شخصیتی این دو شهید، می تواند فرصتی برای سرمشق قرار دادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم و بیان خدمات گسترده دولت در زمینه ایجاد عدالت آموزشی و ایجاد امید و نشاط به جامعه دانش آموزان و فرهنگیان بزرگوار باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد آموزش و پرورش استان اصفهان تبریک عرض نموده و موفقیت دولت سیزدهم را در تحقق آرمان های بلند حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم .

محمد اعتدادی

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان

به اشتراک بگذارید :