24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۴ ۱۲:۵۷:۲۳
کد مطلب:  NcKGdiNq
رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش فارس خبر داد :
حضور بیش از 500 دانش آموز دختر و پسر فارس به مسابقات ورزشی دانش‌آموزی کشور

رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش فارس گفت: بیش از 500 دانش آموز دختر و پسر فارس، رد قالب 49 تیم ورزشی ، به مسابقات ورزشی دانش‌آموزی کشور حضور خواهند داشت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی  و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، عباس حاجی زاده ،در جمع مسوولین انجمن های ورزشی،مربیان و سرپرستان تیم های اعزامی به مسابقات کشوری گفت:در مسابقات ورزشی دانش‌آموزان سراسر کشور ،  242  دانش‌آموز دختر و 258 دانش‌آموز پسر فارس ، در قالب 24 تیم دختران و 25تیم پسران و در مجموع 49 تیم حضور خواهند یافت.

وی ضمن اشاره به برگزاری 7 مرحله اردوی تدارکاتی در دو بخش دختران و پسران اعلام کرد : در راستای سیاستهای درس تربیت بدنی  و کیفیت بخشی به این مقوله مهم،  ضمن توجه ویژه به بحث آموزش در درس تربیت بدنی، می توانیم از طریق برنامه ریزی در برگزاری مسابقات ورزشی نیز به اهداف سند تحول بنیادین دست یابیم.

حاجی زاده  در راستای تبیین اقدامات انجام شده  برای حضور موفق در این مسابقات  گفت:  هماهنگی با نواحی چهارگانه شیراز به منظور  برای بهره مندی از سالن های ورزشی برای تمرین تیم ها  ، برگزاری جلسات متعدد با کارکنان اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی، برگزاری جلسه اختصاصی با مسوولین انجمن های رشته های ورزشی اعزامی واجرای بیش از 7 مرحله اردوی انتخابی تدارکاتی برای تیم های منتخب  ، از مهمترین اقدامات انجام شده  در این زمینه می باشد.

رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش فارس گفت :  قطعا  تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی و مسوولیتهای قانونی ، پیشرفت ورزش دانش آموزی و اعتلای استان به کار خواهیم گرفت.

وی خطاب به مربیان و سرپرستان اعزامی توصیه کرد :اخلاق و منش پهلوانی ، وجدان و تعهد کاری ،عدالت ، صداقت  و پیروی از شعار مسابقات امسال که همان"رضایت، امنیت ، سلامت از منزل به منزل"  را در کنار امانت داری  و خدمت، سرلوحه گفتار و کردار خود قرار دهید.

 حاجی زاده افزود : باید ارزشهای دینی ، انسانی ، اجتماعی ، و قوانین ، مقررات و ضوابط را در انجام وظایف محوله رعایت نموده و در طول مسابقات پیوسته به مقررات حاکم و منشوراخلاقی - انضباطی پایبند باشید .

وی گفت :امید است ، با اتکال به خداوند متعال و تلاش و کوشش خالصانه  و صادقانه شما ،که آینه وظیفه شناسی و تعهد هستید . همچون سنوات گذشته با قوت و قدرت ،سکوهای افتخار در بحث اخلاقی و ورزشی را کسب نماییم.

به اشتراک بگذارید :