3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ ۰۹:۴۹:۱۹
کد مطلب:  1660301
همزمان با آغاز هفته دولت و با حضور مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی انجام شد:
رونمایی از تجهیزات اهدایی آموزشی یارانه ای "معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری" و "بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره)" به هنرستان های استان خراسان رضوی

همزمان با آغاز هفته دولت از تجهیزات اهدایی آموزشی یارانه ای "معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری" و "بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره)" به هنرستان های استان خراسان رضوی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش این استان رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، قاسمعلی خدابنده در حاشیه این مراسم در خصوص فرآیند تامین این اقلام عنوان کرد: این اقلام یارانه ای از طریق قرارداد با صندوق توسعه فناوری نانو وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و توسط شرکت های دانش بنیان مشارکتی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تهیه شده است.

وی افزود: این تجهیزات شامل ست های آزمایشگاهی، قطعات برش خورده رشته مکانیک خودرو، دستگاه‌های شبیه ساز تراشکاری و همچنین نرم افزارهای تخصصی دوره دوم متوسطه هستند.

خدابنده با بیان اینکه تا کنون ۷۰درصد اقلام تعهد شده دریافت شده و باقیمانده آن تا ۱۵ شهریور تامین خواهد شد خاطرنشان کرد: ارزش این تجهیزات آموزشی بیش از دو میلیارد تومان است که پس از طی مراحل قانونی به هنرستان ها و مراکز آموزشی با اولویت مناطق محروم استان تحویل خواهد شد.

 

به اشتراک بگذارید :