3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ ۰۸:۲۵:۰۰
کد مطلب:  1659827
اطلاعیه های مدیریت امور اداری و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان رضوی خطاب به داوطلبان ورود به رشته های متمرکز در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (آزمون سراسری سال 1400)

اطلاعیه های مدیریت امور اداری و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان رضوی خطاب به داوطلبان ورود به رشته های متمرکز در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (آزمون سراسری سال 1400)

اطلاعیه شماره چهار :

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، مدیریت امور اداری و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان رضوی خطاب به داوطلبان ورود به رشته های متمرکز در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (آزمون سراسری سال 1400) اطلاعیه شماره چهار خود را صادر کرد، متن این اطلاعیه بدین شرح است:

داوطلبان گرامی، جهت کنترل مدارک و مستندات، معاینات پزشکی ،مصاحبه و گزینش طبق جدول زمان بندی ذیل، با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز مراجعه نمایید.

مدارک مورد نیاز:

 1.  فرم های بررسی مدارک و معاینات پزشکی (12صفحه) را از لینک مقابل دریافت و یک رو چاپ نمایید و صرفا مشخصات شناسنامه ای و کد داوطلبی را با خودکار آبی و با خط خوانا در آن نوشته و به همراه داشته باشید.(دریافت فرمهای بررسی مدارک)
 2. یک عدد پوشه روغنی (آقایان رنگ سفید- خانم ها رنگ زرد) نام و نام خانوادگی و کد ملی با ماژیک نوشته شود.
 3. شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده  (نام و نام خانوادگی-کد ملی)
 4. اصل شناسنامه و یک نسخه کپی از تمام صفحات
 5. اصل کارت ملی و یک نسخه کپی
 6. واریز مبلغ 650.000 ریال از طریق درگاه و ارائه پرینت رسید پرداخت در روز بررسی مدارک (ورود به درگاه پرداخت)
 7. به همراه داشتن کارت بانکی جهت پرداخت هزینه معاینات پزشکی
 8. اصل دیپلم و یا گواهی تاییده تحصیلی و یک نسخه کپی
 9. در صورت داشتن شرایط نخبه و استعدادبرتر در دستگاه اجرایی، ارائه گواهی مربوط نخبگان علمی، مهارتی و برگزیدگان المپیادها و فعالیت های علمی و پژوهشی را ارائه نمایید.

 

زمان و مکان مراجعه:

 جدول زمان مراجعه را از این لینک دریافت نمایید و کد داوطلبی خود را در آن جستجو و براساس زمان و مکان اعلام شده مراجعه نمایید.

(برای دریافت جدول زمان مراجعه کلیک نمایید)

 

 یادآوری:

جهت انجام فرایند گزینش به کانال اطلاع رسانی هسته گزینش آموزش و پرورش خراسان رضوی به آدرس https://splus.ir/gozinesh.a.p.razavi مراجعه نمایید.

تذکرات مهم:

با توجه شیوع بیماری کرونا و جهت رعایت شیوه نامه های بهداشتی موارد ذیل ضروری است:

 1. داوطلبان مبتلا به کوئید19 که در حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند توسط یکی از بستگان نسبت به ارائه مدارک و مستندات اقدام نمایند. حداکثر تا یکماه بعد برای معاینات و مصاحبه با گواهی پزشک مبنی بر بیماری کرونا به مدیریت منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی مراجعه نمایند.
 2. استفاده از ماسک و همراه داشتن پد الکلی برای همه داوطلبان در کلیه مراحل الزامی است
 3. به همراه داشتن خودکار آبی برای همه داوطلبان ضروری است
 4. به خاطر رعایت بهداشت فردی داوطلبان؛ همراهان عزیز از ورود به محل های مصاحبه، معاینات و بررسی مدارک خودداری نمایند.
 5. در زمان مصاحبه و معاینات تلفن همراه داوطلبان خاموش باشد.
 6. عدم مراجعه داوطلبان در موعد مقرر به منزله انصراف می باشد.

اطلاعیه شماره سه :

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، مدیریت امور اداری و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان رضوی خطاب به داوطلبان ورود به رشته های متمرکز در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (آزمون سراسری سال 1400) اطلاعیه شماره سه خود را صادر کرد، متن این اطلاعیه بدین شرح است:

داوطلبان گرامی، جهت انجام فرایند گزینش به کانال اطلاع رسانی هسته گزینش آموزش و پرورش خراسان رضوی به آدرس https://splus.ir/gozinesh.a.p.razavi مراجعه نمایید.

 

اطلاعیه شماره دو :

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، مدیریت امور اداری و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان رضوی خطاب به داوطلبان ورود به رشته های متمرکز در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (آزمون سراسری سال 1400) اطلاعیه شماره دو خود را صادر کرد، متن این اطلاعیه بدین شرح است:

داوطلبان گرامی،مدارک ذیل جهت ارائه (در روز بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی ،مصاحبه و گزینش) مورد نیاز می باشد، جهت آمادگی نسبت به تهیه آنها اقدام نمایید.

زمان و مکان مراجعه در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.

مدارک مورد نیاز:

1.    یک عدد پوشه روغنی (آقایان رنگ سفید- خانم ها رنگ زرد)

2.    شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده  (نام و نام خانوادگی-کد ملی)

3.    اصل شناسنامه و یک نسخه کپی از تمام صفحات

4.    اصل کارت ملی و یک نسخه کپی

5.    اصل دیپلم و یا گواهی تاییده تحصیلی و یک نسخه کپی

6.    ارائه مدرک مبنی بر داشتن شرایط نخبه و استعدادبرتر در دستگاه اجرایی، ارائه گواهی مربوط نخبگان علمی، مهارتی و برگزیدگان المپیادها و فعالیت های علمی و پژوهشی

 

اطلاعیه شمار یک :

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، مدیریت امور اداری و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان رضوی خطاب به داوطلبان ورود به رشته های متمرکز در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (آزمون سراسری سال 1400) اطلاعیه شماره یک خود را صادر کرد، متن این اطلاعیه بدین شرح است:

بر اساس اطلاعیه شماره 1400/17 مورخ 1400/5/24 مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش به اطلاع داوطلبان ورود به رشته های متمرکز در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (آزمون سراسری سال 1400) می رساندتقویم زمان بندی برای مراجعه معرفی شدگان جهت تکمیل فرم های پذیرش کنترل و تطبیق با شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه آزمون سراسری و اطلاعیه های مربوطه بزودی از طریق پورتال اطلاع رسانی این اداره کل به آدرس razavi.medu.ir و پورتال اطلاع رسانی مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش خراسان رضوی به آدرسhttps://edari-razavi.medu.ir و نیز کانال اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در شبکه شاد به آدرس https://shad.ir/apkhrazvi منتشر خواهد شد.

معرفی شدگان مکلفند به منظور آگاهی از تقویم زمان بندی حضور برای بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و مصاحبه به پورتال اعلام شده مراجعه نمایند.

بدیهی است عدم مراجعه در زمان اعلام شده به منزله انصراف تلقی خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :