20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ ۱۳:۰۱:۰۷
کد مطلب:  1659471
هسته گزینش آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد:
قبول‌شدگان رشته‌های معلمی مدارکشان را به دفتر گزینش محل تحصیل خود تحویل دهند

دبیرخانه هسته گزینش اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با انتشار اطلاعیه‌ای، اعلام کرد: قبول‌شدگان دوبرابر ظرفیت رشته‌های معلمی دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی مکلف‌‌اند مدارک خود را صرفاً در نوبتی که برای هریک از داوطلبان استخدام اختصاص می‌یابد، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، شخصاً به دفتر گزینش اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل خود تحویل دهند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، در این اطلاعیه که امروز منتشر شد، آمده است: این افراد که اسامی آنها از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود، مدارک خود را توسط پست و افراد غیر به هسته گزینش اسال نکنند، از مراجعه بدون هماهنگی هم اکیداً خودداری کرده و منتظر اطلاع‌رسانی‌های بعدی گزینش در مورد زمان مراجعه خود، باشند.
در بند شماره یک این اطلاعیه خطاب به داوطلبان، نوشته شده: فرم دوصفحه‌ای اطلاعات فردی گزینش، ویژه داوطلبان آزمون سراسری سال 1400 را از درگاه‌‌ اطلاع رسانی هسته گزینش آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به آدرس: gozinesh-teo.medu.ir/fa/announcement یا از درگاه ‌اطلاع رسانی دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش به آدرس: gozinesh.medu.ir یا از کانال اطلاع‌رسانی" گزینش دانشجومعلمان" در پیامرسان شاد به آدرس: @gozinesh_teo ویا از پورتال اداره‌کل آموزش و پرورش به آدرس:teo.medu.ir در سه نسخه، تهیه و تکمیل کنند.
هسته گزینش اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در بند شماره اطلاعیه خود از قبول شدگان دوبرابر ظرفیت رشته‌های معلمی، خواسته: دو نسخه از فرمهای تکمیل شده اطلاعات فردی را به انضمام کپی تمامی صفحات شناسنامه، دو طرف کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی و مدارک امتیازآور(بند4)، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به همراه داشتن اصل تمامی مدارک برای مطابقت دادن، در زمانی که متعاقباً از طریق کانال gozinesh_teo@ در شاد و سایت teo.medu.ir اطلاع‌رسانی خواهدشد، به دفتر گزینش منطقه مربوطه تحویل دهند.
بر اساس بند سه این اطلاعیه، داوطلبان باید یک نسخه باقی مانده از فرم‌ دوصفحه‌ای اطلاعات فردی را به هنگام مراجعه برای مصاحبه گزینش با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، که زمان و مکان آن هم بعداً اعلام می‌شود، به مسئول پذیرش ارائه دهند و حتماً اصل شناسنامه و کارت ملی خود را برای احراز هویت در این مرحله هم به همراه داشته باشند.
بند چهار اطلاعیه گزینش توضخ داده: ارائه کپی مدارک ایثارگری، عضویت در بسیج، هلال احمر و همکاری با نهادهای انقلابی به همراه اصل مدارک برای مطابقت دادن، موجب کسب امتیاز برای معرفی‌شدگان به مرحله گزینش خواهد بود. گواهی‌نامه‌یا تقدیرنامه کسب یکی از رتبه‌های اول تا سوم در یکی از رشته‌های علوم قرآنی، علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی، اگر در مسابقات منطقه‌ای یا مراحل بالاتر نظیر: استانی، کشوری و بین المللی باشد، جزء مدارک امتیازآور محسوب می‌شود. داوطلبان باید توجه داشته باشند، صرفاً یک مدرک، شامل بالاترین رتبه و یا مقام کسب شده در آخرین مرحله رقابت‌های یکی از رشته‌های ذکر شده که الزاماً مربوط به پنج سال اخیر باشد، قابل قبول است و ارائه بیش از یک مدرک امتیاز مضاعف نخواهد داشت. مدارک مربوط به کسب مقام در هریک از رشته‌های مذکور، در مرحله مدرسه‌ای یا آموزشگاهی و همچنین گواهی نامه‌ پایان دوره‌های ICDL، خوشنویسی، نقاشی، خیاطی و امثال این‌ها در مرحله گزینش عمومی هیچ امتیازی ندارد، لذا از ارائه چنین مدارکی خودداری شود.
در این اطلاعیه بر به همراه داشتن اصل شناسنامه، کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی و مدارک مندرج در بند چهار، برای مطابقت دادن با کپی آنها در هنگام مراجعه به نماینده گزینش منطقه و مراجعه برای مصاحبه گزینش تأکید شده است.
اطلاعیه هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران که با یک مقدمه و در چهار بند تنظیم شده است، صبح امروز همزمان با انتشار اسامی قبول شدگان دوبرابر ظرفیت رشته معلمی دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی توسط دبیرخانه این هسته در یک صفحه کاغذ A4 منتشر شد.

برای دریافت اطلاعیه اینجا  کلیک کنید.

 

به اشتراک بگذارید :