13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ ۱۲:۰۷:۱۹
کد مطلب:  1659335
مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی:
بیش از 41 هزار فرهنگی آذربایجانشرقی تا به امروز اول شهریور واکسینه شده اند

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجانشرقی از واکسیناسیون 41008 نفر از فرهنگی استان بر علیه بیماری منحوس کرونا تا به امروز دوشنبه اول شهریور خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان، پاشایی با قدردانی از تلاشهای مدافعان سلامت گفت: از ابتدایی طرح واکسیناسیون فرهنگیان که همزمان با سراسر کشور آغاز شده است تا به امروز اول شهریور ماه 41008 نفر از کارکنان مجموعه واکسن دریافت کرده اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اظهارداشت: این طرح در 5 مرکز تجمیعی ویژه فرهنگیان در تبریز و همچنین سایر مناطق استان در جریان است.

پاشایی اظهار امیدواری کرد که با واکسینه شدن معلمان و ارتقاء سطح ایمنی این قشر شاهد آغاز سال جدید تحصیلی متفاوت از سال گذشته باشیم.

رئیس اداره سلامت و تندرستی آموزش و پرورش استان نیز در سخنانی گفت: همکاران فرهنگی سایر مناطق ساکن تبریز که تاکنون جهت دریافت واکسن مراجعه نکرده اند از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۳فردا سه‌شنبه 2 شهریور جهت تزریق واکسن، آقایان به مرکز هنرستان اکبریه ناحیه ۵واقع در شهرک ارم و خانم ها به مرکز تجمیعی شهید ستارزاده ناحیه ۲واقع در خیابان منجم  اول خیابان حجتی مراجعه فرمایند.

وی همچنین یادآور شد: در نواحی ۱و۳و ۴ویژه فرهنگیان خود ناحیه و در نواحی ۲و۵علاوه بر فرهنگیان خود ناحیه به فرهنگیان سایر مناطق مستقر در تبریز  تزریق صورت خواهد گرفت.

داریوش حکیمی همچنین یادآور شد: بعد از اتمام بازه زمانی تزریق واکسن در مراکز تجمیعی ویژه فرهنگیان، همکاران جا مانده همانند سایر اقشار مردم می بایست از طریق سامانه نوبت گیری اقدام نمایند.

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

 

به اشتراک بگذارید :