26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ ۱۰:۳۳:۲۷
کد مطلب:  1659095
مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
جشنواره خوارزمی پیوند بسیار خوبی بین مدرسه و خانواده ایجاد کرده است

محمد اعتدادی گفت: جشنواره خوارزمی ارتباط خانواده و مدرسه را مستحکم می‌کند و این موضوع نقش پررنگی است که جشنواره خوارزمی می‌تواند ایفا کند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، محمد اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان در اختتامیه جشنواره نوجوان خوارزمی که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد اظهار داشت: به همه عزیزانی که در برگزاری جشنواره خوارزمی تلاش بسیار زیادی داشتند خسته نباشید می‌گویم، در ۳ سال گذشته دبیرخانه جشنواره نوجوان خوارزمی اصفهان بود که برای آموزش و پرورش استان اصفهان بسیار ارزشمند است. استان اصفهان از دوره پنجم، دبیرخانه جشنواره نوجوان خوارزمی بود، دوره ششم به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شد و در حال حاضر سومین سال است که به صورت پیاپی اصفهان دبیرخانه جشنواره نوجوان خوارزمی بود.

وی افزود: این جشنواره پیوند بسیار خوبی بین مدرسه و خانواده ایجاد کرده که ارتباط خانواده و مدرسه را مستحکم می‌کند و این موضوع نقش پررنگی است که جشنواره خوارزمی می‌تواند ایفا کند.

اعتدادی خاطر نشان کرد:  امیدوارم این گونه اقدامات ارزشمند منجر به ارتباط بهتر خانواده‌ها با آموزش و پرورش شود چرا که خانواده ها نیز از این برنامه ها استقبال می کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان ادامه داد: با برنامه‌ریزی انجام شده امیدوارم دانش‌آموزانی که حائز رتبه شده‌اند از حمایت لازم برخوردار شوند و این راه را با قدرت ادامه دهند. بخشی از هویت دانش‌آموزان در این‌گونه برنامه‌ها مشخص می‌شود چرا که خود را در این جشنواره‌ها محک می‌زنند.

به اشتراک بگذارید :