8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ ۱۰:۲۷:۰۱
کد مطلب:  1659069
از سوی سازمان آموزش و پرورش استثنایی برگزار می شود؛
شانزدهمین دوره «مسابقات کشوری قرآن» ویژه دانش‌آموزان با نیازهای ویژه و معلمان آموزش‌وپرورش استثنایی

شانزدهمین دوره مسابقات کشوری قرآن عترت و نماز دانش‌آموزان با نیازهای ویژه و چهارمین دوره مسابقات قرآن و عترت همکاران آموزش و پرورش استثنایی، سوم تا شانزدهم شهریور به میزبانی استان خراسان رضوی و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان با نیازهای ویژه در دو بخش دختران و پسران از 3 شهریورماه آغاز و تا 10 شهریورماه ادامه خواهد داشت و با توجه‌به محدودیت‌های ایجاد شده بر اثر شیوع کرونا و عدم امکان برگزاری مسابقات به صورت حضوری، تمام مراحل اجرایی و داوری به صورت غیرحضوری و ارتباط تصویری آنلاین می‌باشد.

بر اساس این گزارش، مسابقات قرآن دانش‌آموزان در گروه‌های آسیب‌دیده بینایی، جسمی-حرکتی، آسیب‌دیده شنوایی و با نیازهای ویژه ذهنی و طیف اتیسم در رشته‌های قرائت قرآن، حفظ قرآن، حفظ مکتوب، مداحی، اذان، مفاهیم، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه، احکام و انشای نماز برگزار می‌شود.

همچنین مسابقات فرهنگیان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور از 14 شهریورماه با حضور مجازی همکاران فرهنگی شاغل در آموزش‌وپرورش استثنایی به مدت 3 روز و در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ قرآن، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه برگزار خواهد شد.

شیوه‌نامه این مسابقه را از اینجا دریافت کنید.

به اشتراک بگذارید :