26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ ۰۸:۴۶:۰۲
کد مطلب:  1658755
به صورت مجازی برگزار شد؛
اختتامیه هفتمین دوره جشنواره کشوری نوجوان خوارزمی به میزبانی استان اصفهان

اختتامیه هفتمین دوره جشنواره کشوری نوجوان خوارزمی به صورت مجازی و به میزبانی اداره کل اموزش و پرورش استان اصفهان برگزارشد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در سی و یکمین روز از مردادماه 1400، اختتامیه هفتمین دوره جشنواره کشوری نوجوان خوارزمی به صورت مجازی و به میزبانی استان اصفهان برگزارشد. در این جلسه که علیرضا کمره‌ای معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، مرضیه مسگرزاده مدیرکل دفتر آموزش دوره اول متوسطه وزارت، مدیران کل و معاونین آموزش متوسطه استانها، کارشناسان جشنواره و دانش‌آموزان منتخب این جشنواره حضور داشتند، محمد اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: سومین سال متوالی است که آموزش و پرورش استان اصفهان، میزبان دبیرخانه کشوری جشنواره نوجوان خوارزمی می‌باشد و برگزاری مجازی این جشنواره تجربه جدیدی برای همه ما بودکه لازم است از تلاش همکاران در معاونت آموزش متوسطه  این اداره کل و همراهی عزایزان در معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش و سایر استان‌ها در برگزاری هفتمین دوره این جشنواره تشکر کنم.

در ادامه محمدرضا ناظم زاده معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ضمن تقدیر از دانش‌آموزان و همراهی تیم آموزش متوسطه استانها با دبیرخانه جشنواره اظهار داشت : شرکت بیش از دو میلیون نفر دانش آموز وثبت نام در بیش از شش میلیون رشته درس آمار خوبی از حضور دانش‌آموزان دوره اول متوسطه در هفتمین دوره این جشنواره بود.

علیرضاکمره ای معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش و مرضیه مسگرزاده مدیرکل دفتر آموزش دوره اول متوسطه وزارت آموزش و پرورش هم با تبیین اهداف این دوره از جشنواره از زحمات تیم دبیرخانه این جشنواره مستقر در اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان تشکر کردند.
 

به اشتراک بگذارید :