14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ ۰۹:۵۷:۲۳
کد مطلب:  1658248
اطلاعیه شماره 1 :
قابل توجه معرفی شدگان در رشته‌های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی تهران

مرکز نیروی انسانی آموزش و پرورش استان البرز در خصوص معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی تهران در سال 1400 اطلاعیه ای صادر کرد:

با آرزوی موفقیت برای معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی تهران در سال 1400 به اطلاع می رساند؛ داوطلبان عزیز با توجه به  برنامه زمان بندی و فرم های پیوستی که در اطلاعیه های بعدی ( اطلاعیه  شماره 2)  این اداره کل منتشر خواهد شد  ضمن پرینت و تکمیل فرم های مربوطه و مدارک مورد نیاز، به درمانگاه فرهنگیان و مراکز مصاحبه اختصاصی مراجعه نمایند.
نکات مهم:
الف) زمان مصاحبه اختصاصی حضوری دانشگاه شهید رجایی تهران از طریق سایت دانشگاه مذکور اعلام خواهد گردید.
ب)  در تکمیل فرم اطلاعات فردی دقت کافی معمول ¬گردد . بدیهی ¬است مسئولیت هرگونه نقص و ... در تکمیل فرم به عهده متقاضی خواهد بود. 
ج)  معرفی شدگانی که مبتلا به کووید 19 شده و درحالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند به شرطی که درطول مدت  انجام مصاحبه، مدارک و مستندات پزشکی  آنان، توسط والدین متقاضی و یا وکیل قانونی به اداره کل آموزش وپرورش استان معرفی شده، ارائه شود، مصاحبه از این گونه متقاضیان، حداکثر با گذشت یک ماه از آخرین روز مصاحبه، درصورت تأیید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش وپرورش، در همان استان صورت خواهد گرفت. در راستای صیانت از حقوق سایر متقاضیان آزمون، بعد از انقضای مهلت مقرر، اقدامی میسر نخواهد بود.
د) ضمنا زمان و مکان انجام مصاحبه حضوری از طریق پیامک به اطلاع داوطلبان خواهد رسید 

به اشتراک بگذارید :