9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ ۱۳:۰۹:۰۵
کد مطلب:  1657332
در پی درگذشت مرحوم "محمود نگهبان سلامی" نماینده مردم شریف خواف و رشتخوار در دوره‌های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی صادر شد:
پیام تسلیت مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی باصدور پیامی درگذشت مرحوم "محمود نگهبان سلامی" نماینده مردم شریف خواف و رشتخوار در دوره‌های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، متن پیام قاسمعلی خدابنده به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

  الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ 

خبر درگذشت ناگهانی و جانسوز  معلمی فرهیخته، نماینده مردم شریف خواف و رشتخوار در دوره‌های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی مرحوم "محمود نگهبان سلامی" موجب تاثر و تالم بسیار شد.  

اینجانب در سال های اخیر از نزدیک شاهد تلاش و ایثار این مرد شریف برای توسعه همه جانبه ی شهرستان های محروم خواف و رشتخوار بودم و تردیدی ندارم نقش موثر و تلاش ستودنی ایشان در دوران نمایندگی مجلس شورای اسلامی، از حیث کمک به عمران و آبادانی و رفع محرومیت از چهره مناطق محروم واقع در حوزه انتخابیه و به طور ویژه خدمت به دانش آموزان عزیز و فرهنگیان گرانقدر این دو شهرستان، همواره در یاد و خاطره مردم باقی خواهد ماند و توشه ی آخرت آن فقید سعید خواهد بود. 

به نمایندگی از جامعه فرهنگیان استان خراسان رضوی، ضمن اعلام مراتب تسلیت به محضر خانواده گرانقدر و بازماندگان آن مرحوم و مردم شریف خواف و رشتخوار ، از خداوند رحمان، رحمت و غفران واسعه برای آن عزیز درگذشته مسئلت می نمایم .

  قاسمعلی خدابنده

  مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی

به اشتراک بگذارید :