26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ ۲۲:۱۶:۴۴
کد مطلب:  1656360
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان:
بیش از 50 هزار نفر از فرهنگیان استان اصفهان واکسینه شده‌اند

محمد اعتدادی: بازگشایی مدارس و تشکیل کلاس‌های حضوری منوط به تصمیم ستاد ملی کرونا است و برنامه‌ریزی ما در استان اصفهان نیز به نحوی است که همکاران ما در نواحی و مناطق آمادگی لازم برای برگزاری کلاس‌ها در شرایط مختلف به صورت حضوری و یا مجازی را دارند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در جلسه ویدئوکنفرانس با مدیران و روسای نواحی و مناطق آموزش‌وپرورش استان ضمن تشکر از مسئولین و عوامل مرتبط با واکسیناسیون فرهنگیان که با نظم خوبی در حال انجام است، اظهار داشت: بیش از 50 هزار نفر از فرهنگیان استان در نواحی و مناطق واکسینه شده‌اند و امیدواریم تا پایان مردادماه تزریق دوز اول همه همکاران فرهنگی در سطح استان انجام پذیرد.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان بر تلاش برای تحقق صددرصدی پوشش تحصیلی و اهمیت ثبت‌نام به‌موقع دانش‌آموزان در دوره‌های مختلف تحصیلی تاکید کرد و خاطرنشان نمود: مسائل مرتبط با پروژه مهر با دقت و پشتکار مضاعف تا فرصت باقی‌مانده به مهرماه مورد رصد و پایش قرار گیرد.

وی با اشاره به نحوه ساماندهی نیروی انسانی در سال تحصیلی پیش رو اظهار داشت: تأمین نیروی انسانی در آموزش‌وپرورش استان از روش‌های قانونی به‌ویژه نگهداشت بازنشستگان محترم پیش‌بینی شده است.

اعتدادی در ادامه تاکید کرد: لازم است هماهنگی‌های لازم  برای اتمام  فضاهای نیمه‌تمام آموزشی، تعمیر و تجهیز احتمالی موردنیاز مدارس در نواحی و مناطق با اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان انجام شود.

وی ادامه داد: بازگشایی مدارس و تشکیل کلاس‌های حضوری منوط به تصمیم ستاد ملی کرونا است و برنامه‌ریزی ما در استان اصفهان  به نحوی بایست انجام شود  که همکاران ما در نواحی و مناطق آمادگی لازم برای برگزاری کلاس‌ها در شرایط مختلف به صورت حضوری و یا مجازی را داشته باشند.

در پایان این جلسه حمیدرضا خردمند رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات اداره کل آموزش‌وپرورش استان راجع به سامانه جامع سیدا و پادا مطالبی ارائه نمود.

به اشتراک بگذارید :