14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ ۱۲:۱۱:۳۸
کد مطلب:  1655934
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش قم خبر داد:
انتشار کتابچه عملکرد 20 ماهه اداره کل آموزش و پرورش استان قم

کتابچه عملکرد اداره کل آموزش و پرورش قم به منظور اشاره ای مختصر از فعالیت این اداره در ایام شیوع ویروس کرونا تهیه و تدوین شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم، غلامرضا رضایی با اشاره به نقش مهم اطلاع رسانی در شکل گیری افکار عمومی جامعه خاطر نشان کرد: کتابچه عملکرد اداره کل آموزش و پرورش قم به منظور اشاره ای مختصر از فعالیت این اداره در ایام شیوع ویروس کرونا تهیه و تدوین شده است.

وی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و افزایش فاصله میان جامعه و ارگان های دولتی، آموزش و پرورش استان قم به حمد الله با وجود معلمان ایثار گر و از خود گذشته در خط مقدم و در کنار اولیا و دانش آموزان قرار دارد.

رضایی در همین راستا افزود: از جمله اقداماتی که آموزش و پرورش استان قم با هدف ایجاد فضای مثبت فکری و هم چنین اطلاع همشهریان و فرهنگیان معزز استان از فعالیت های دستگاه تعلیم و تربیت استان به انجام رسانده است، انتشار کتابچه عملکرد می باشد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی خاطر نشان کرد: این کتابچه به صورت خلاصه در 70 صفحه و  با انتشار اهم عملکرد 20 ماهه معاونت ها و ادارات داخلی آموزش و پرورش در دو نسخه الکترونیکی و چاپی به انتشار رسیده است.

غلامرضا رضایی تصریح کرد: گزارشات این کتابچه با محوریت ارتقای جایگاه اجتماعی فرهنگیان استان، ارتقای سطح کیفی آموزش در سطوح ابتدایی و متوسطه و ارائه خدمات کیفی به دانش آموزان مدارس استثنایی، امور مربوط به بانوان و هم چنین فعالیت های تربیتی و اخلاقی در دوران کرونا، گرد آوری شده است.

لازم به ذکر است شما می توانید فایل pdf  کتابچه عملکرد آموزش و پرورش استان را از طریق لینک زیر دانلود نمائید.

دانلود فایل کتابچه عملکرد

به اشتراک بگذارید :