18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ ۰۹:۴۸:۴۷
کد مطلب:  1654476
با حضور استاندار البرز و مدیرکل آموزش و پرورش استان:
رتبه های تک رقمی کنکور سراسری و دارنده مدال نقره المپیاد جهانی ریاضی مورد تجلیل قرار گرفتند

در آیینی با حضور مسئولان استان البرز، رتبه های تک رقمی کنکور سراسری و دارنده مدال نقره المپیاد جهانی ریاضی مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز، در مراسمی با حضور عزیزالله شهبازی استاندار البرز، سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان، فردی و شاهمرادی معاونین سیاسی امنیتی و اقتصادی استانداری و قاسم پور فرماندار ویژه شهرستان کرج ۴ نفر از دانش آموزان البرزی که در کنکور سراسری ۱۴۰۰ موفق به کسب رتبه تک رقمی شده بودند به همراه یکی از دانش آموزان استان، دارنده ی مدال نقره المپیاد جهانی ریاضی مورد تجلیل قرار گرفتند.

در این مراسم از آقایان بهنود امیری،سید محمد صادق سید هاشمی ریزی و محمدرضا بدری به ترتیب دارای رتبه 2 کنکور سراسری هنر، رتبه 5 کنکور سراسری زبان و مدال نقره المپیاد جهانی ریاضی و خانم ها آرینا رضایی و آیناز نوروزی رتبه های 6 و 9 کنکور سراسری هنر تجلیل به عمل آمد.

به گفته سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز 600 نفر از دانش آموزان البرزی امسال در کنکور سراسری موفق به کسب رتبه های زیر ۳ هزار شدند که همه آن ها در رشته های خوب دانشگاه های دولتی کشور پذیرفته خواهند شد.

عزیزالله شهبازی استاندار البرز در این مراسم که در اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد، با اشاره به اینکه همواره و به صورت مستمر در این سالن جلسات شورای آموزش و پروش حضور داشتم، افزود: بر این اساس با حساسیت ویژه ای برنامه ها و اهداف آموزش و پرورش استان را دنبال کرده ام چراکه ایمان دارم آینده سازان کشور از این نهاد مقدس رشد و شکوفایی خواهند داشت.

وی ادامه داد: رشد بستر های آموزشی و پرورشی استان یکی از اهداف کلان ما بود و در این راستا تمامی پیگیری ها و اقدامات لازم را با تمام قوای استان بسیج کردیم و با نتایج بسیار خوبی نیز مواجه شدیم.
شهبازی گفت: امروز نتیجه 3 سال اقدام و برنامه ریزی در جهت رشد شاخص های علمی استان را مشاهده می کنیم و این دستاورد بزرگ جای بسی خرسندی دارد.
وی افزود: 4 نفر از دانش آموزان البرزی رتبه های تک رقمی در کنکور امسال را کسب کرده اند و در مجموع به نمایندگی از بیش از 500 نفر دانش آموزی که رتبه های زیر 3 هزار دارند در این نشست مورد تجلیل قرار گرفتند.
استاندار البرز اضافه کرد: این دانش آموزان نماد علمی از نوجوانان مستعد البرزی در مسیر توسعه استان هستند.
وی گفت: نگاه عالمانه ای که در آموزش و پرورش استان و توجهی که از سوی سایر دستگاه ها به سمت این نهاد معطوف شد، چنین ثمره ارزشمندی را داشت.
شهبازی افزود: ازخانواده های این عزیزان ارزشمند نیز نهایت قدردانی را دارم.

به اشتراک بگذارید :