21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ ۰۹:۲۲:۵۸
کد مطلب:  1654420
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان:
آمادگی اداره کل آموزش و پرورش در ثبت نام دانش آموزان اتباع و مهاجرین خارجی

با حضور تیموری سرپرست اموربین الملل و مدارس خارج از کشورجلسه ای پیرامون پیگیری مسایل و مشکلات دانش اموزان اتباع و چالش های پیش رو در خانه معلم شماره 3 اصفهان برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و میترا تیموری سرپرست اموربین الملل و مدارس خارج از کشور و روسای ادارات ناحیه 4و5و6 جلسه ای پیرامون پیگیری مسایل دانش اموزان اتباع و چالش های پیش رو در خانه معلم شماره 3 اصفهان برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا انصاری مسئول دانش اموزان اتباع اداره کل آموزش و پرورش به بیان گزارش آماری دانش آموزان اتباع و همچنین عملکرد اداره کل در سال تحصیلی جاری پرداخت در ادامه روسای ادارات به بیان چالش های حضور اتباع در نواحی پرداختند.

تیموری ضمن بیان تشکر از مجموعه فعالیت های اداره کل استان به بیان مجموعه اقدامات دفتر وزارت پرداخت و از پیگیری حل مشکلات سامانه های ثبت نام برای دانش آموزان اتباع و همچنین توزیع تبلت دانش آموزان استثنائی خبر داد.

تیموری افزود در حال رایزنی و پیگیری ساخت کلاس های درس ، و تایید پروژه های سه جانبه و همچنین همکاری با موسسه ریلیف اینترنشنال در مورد بهسازی و تجهیز مدارس هستیم.

به اشتراک بگذارید :