3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ ۰۷:۳۰:۱۱
کد مطلب:  1654086
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس خبر داد:
برگزاری دوره آموزش های تولید محتوای چند رسانه ای برای آموزگاران دوره ابتدایی فارس

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس گفت : همه آموزگاران دوره ابتدایی مدارس فارس تا اول مهرماه آموزش های مربوط به تولید محتوای چندرسانه ای را دریافت خواهند کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمونی آموزش و پرورش فارس، محمد فیاض پور گفت: با توجه به شرایط ایجاد شده به دلیل شیوع موج جدید کرونا و احتمال عدم برگزاری کلاس ها به صورت حضوری، لازم است همکاران ابتدایی، آموزش‌های لازم را برای تولید محتواهای چندرسانه‌ای دریافت نمایند.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس همگام شدن با تکنولوژی و ابزارهای آموزشی روز را برای معلمان یک ضرورت دانست و گفت:  باید زمینه بروز شدن اطلاعات آموزگاران را فراهم نماییم.
 فیاض پور همچنین بیان کرد: با همت اداره تکنولوژی ،گروههای آموزشی و تولید محتوای این معاونت ،دوره تربیت مدرس میانی این برنامه با حضور بیش از ۴۰۰ نفر از همکاران در سراسر استان به پایان رسیده است و تا قبل از آغاز سال تحصیلی،  با استفاده از ظرفیت این مدرسان، همه آموزگاران تحت آموزش های لازم قرار می گیرند.
 وی در پایان گفت: در این دوره ۶ نرم افزار تولید محتوای اموزشی به همکاران آموزش داده می شود که در صورت موفقیت و قبولی، همکاران گواهی دوره ضمن خدمت را نیز دریافت می نمایند

به اشتراک بگذارید :