3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ ۱۳:۰۷:۰۰
کد مطلب:  1652492
با حضور فولادوند سالن همایش اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران آغاز به کار نمود
بهره برداری از سالن کنفرانس شهید سلیمی جهرمی

.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش ‌و پرورش شهر تهران، صبح امروز فولادوند مدیرکل به همراه بهارلو معاون پژوهش, برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهر تهران با حضور در سالن کنفرانس اداره کل که پس از بازسازی و بهسازی, آماده بهره برداری مجدد می باشد؛ اظهارداشت: به پاس خدمات شهید سلیمی جهرمی مدیرکل فقید آموزش و پرورش شهر تهران این سالن را به نام این شهید فرهنگی نامگذاری می کنیم.

فولادوند در این بازدید با گرامی داشت حلول ماه محرم الحرام افزود: بواسطه آغاز ماه محرم و ایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) مراسم افتتاح را برگزار نمی کنیم ولی ضمن تقدیر از همکاران حوزه معاونت پژوهش,برنامه ریزی و نیروی انسانی و همچنین اداره امور رفاهی و پشتیبانی, آغاز به کار این سالن را با گرامی داشت یاد و نامگذاری این سالن به اسم شهید سلیمی جهرمی, اولین مدیرکل آموزش و پرورش تهران پس از انقلاب اسلامی که به درجه رفیع شهادت نایل آمده اند؛ اعلام نموده و مورد بهره برداری مجدد قرار می دهیم.

وی ابراز امیدواری نمود این سالن فرهنگی در راستای برگزاری جلسات اداری هرچه بهتر و بیشتر مورد استفاده قرار گیرد و در حفظ و نگهداری آن کوشش شود.

بهارلو معاون پژوهش, برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش نیز در این بازدید اظهارداشت: از نظر مبلمان و سیستم های صوتی در این سالن همایش به گونه ای استفاده شده که کاربران از آن احساس آرامش کنند و بهترین و بروزترین تجهیزات در آن استفاده شده است.

بهارلو ابراز امیدواری کرد که با توجه به طراحی مناسب فضای این سالن از این فضا به عنوان محلی آبرومند برای برگزاری نشست های مختلف استفاده شود.

گفتنی است این سالن با طراحی جدید و افزایش فضا و استفاده از امکانات بروز صوتی و تصویری با حضور فولادوند مدیرکل؛ بهارلو معاون پژوهش, برنامه ریزی و توسعه منابع, علیخانی رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی صبح امروز آغاز به کار نمود.

شایان ذکر است شهید سلیمی اولین مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سمت های مختلفی مشغول به فعالیت بوده و همواره خدمتگذار نظام تعلیم و تربیت و مدتی هم معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی بوده است.

این شهید بزرگوار سرانجام در فاجعه بمب گذاری دفتر حزب جمهوری به درجه رفیع شهادت رسید.

به اشتراک بگذارید :