14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ ۱۱:۵۹:۱۸
کد مطلب:  1652306
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان در حاشیه نشست هم اندیشی « سواد آموزی مدرسه محور» :
لزوم بررسی شیوه های موثر تبلیغی و ترویج سوادآموزی/ بهره‌گیری از پتانسیل های درون و برون‌سازمانی

رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش استان: همه باید در جذب افراد بی‌سواد تلاش کنیم و با بهره‌گیری از پتانسیل های درون و برون‌سازمانی ظرفیت‌های بالقوه دستگاه‌های دیگر را نیز به بالفعل تبدیل نماییم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم، غلامرضارضایی در حاشیه نشست هم اندیشی «سواد آموزی مدرسه محور» با تقدیر از زحمات همکاران خود در حوزه روابط عمومی و اطلاع‌رسانی و تبریک روز خبرنگار به لزوم بررسی شیوه های موثر تبلیغی و ترویج سوادآموزی پرداخت و گفت :کارشناسان محترم روابط عمومی باید نسبت به این مهم نیز حساسیت به خرج داده و در اجرای برنامه‌های خود اقدامات شایسته‌ای را به عمل آورند.
 رضایی تصریح کرد: همه باید در جذب افراد بی‌سواد تلاش کنیم و با بهره‌گیری از پتانسیل های درون و برون‌سازمانی ظرفیت‌های بالقوه دستگاه‌های دیگر را نیز به  بالفعل تبدیل نماییم
وی در پایان سخنان خود بیان داشت: لازمه رسیدن به اهداف؛برنامه ریزی، تلاش و استفاده از روش های جدید ،متنوع و متفاوت است که کارشناسان محترم روابط عمومی می توانند با استفاده از آن باعث موفقیت و پیشبرد  بهتر امور گردند.


 یادآور می‌شود در پایان این جلسه کارشناسان روابط عمومی نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان هر کدام به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در موضوع سواد آموزی ،تحکیم و تعمیق سواد پرداختند

به اشتراک بگذارید :