20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ ۱۱:۰۸:۴۱
کد مطلب:  1652150
بازدید از نمایشگاه
بازدید پناهی روا مشاور امور زنان وزیرآموزش و پرورش از نمایشگاه " تهران شهری برای همه زنان "

مشاور امور زنان وزیرآموزش و پرورش از نمایشگاه " تهران شهری برای همه زنان " که به همت اداره کل امور زنان شهرداری تهران برگزار شد بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی حوزه امور زنان آموزش و پرورش ، پناهی روا مشاور امور زنان وزارت آموزش و پرورش دوشنبه 18 مرداد ماه 1400 از نمایشگاه شهرداری تهران که در خانه هنرمندان ایران برپا شده بود بازدید نمود.

پناهی روا ضمن بازدید از آثار برگزیده، برپایی این دست از نمایشگاه ها را بسیار مناسب و مطلوب دانسته و عنوان کرد : آثار هنری زبان مناسبی برای بیان دیدگاه ها در خصوص نقش زنان در هر جامعه ایی می باشد و در این نمایشگاه هنرمندان زن حاضر به خوبی توانسته اند آثار خود را با توجه به موضوع نمایشگاه ارائه دهند و نگاه هنرمندانه خود را در آثار خود در خصوص شهرتهران به منصه ظهور برسانند.

وی در پایان از زحمات عوامل اجرایی این نمایشگاه خصوصا اداره کل امور زنان شهرداری تهران و هنرمندان حاضر در این نمایشگاه تقدیر و تشکر نموده است.

شایان ذکر است در این نمایشگاه 105 زن هنرمند با هم اندیشی در 7 کارگاه از رشته های هنرهای تجسمی و در 4 روز آثار خود را طراحی و ارائه نمودند. این نمایشگاه از تاریخ 11 مرداد ماه لغایت 18 مرداد 1400 در خانه هنرمندان ایران برگزار گردیده است .

 

به اشتراک بگذارید :