8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ ۱۰:۱۷:۰۱
کد مطلب:  1652034
به مناسبت روز خبرنگار صورت گرفت؛
بازدید رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از «روزنامه آفتاب یزد»

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی، به مناسبت «روز خبرنگار» از روزنامه آفتاب یزد بازدید کرد و روز خبرنگار را به خبرنگاران این رسانه تبریک گفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، سیدجواد حسینی به نمایندگی از وزیر آموزش و پرورش از «روزنامه آفتاب یزد» بازدید و از خبرنگاران حوزه آموزش و پرورش این روزنامه، تقدیر کرد.

حسینی با اشاره به وجه مشترک معلمان و خبرنگاران، گفت: معلمان و خبرنگاران، هر دو رسولان آگاهی بخشی جامعه در ساخت افکار عمومی هستند.

وی با بیان این که خبرنگاران مانند چراغی، روشن کننده دقیق واقعیت ها هستند، گفت: خبرنگاران مهم ترین یاری رسانان برای بهبود وضعیت موجود به شمار می آیند.

حسینی با بیان این که آموزش و پرورش بیشتر از هر دستگاه دیگری  به اجتماعی شدن نیاز دارد، گفت: در این راستا خبرنگاران و رسانه‌ها می توانند نقش بی‌بدیلی در گفتمان‌سازی سند تحول بنیادین،ایفا کنند.

وی افزود: یکی از استراتژی های ۱۲ گانه  آموزش و پرورش استثنایی اجتماعی شدن  این سازمان  است و در این میان رسانه ها به ویژه رسانه های مکتوب می‌توانند یاری دهنده آموزش و پرورش استثنایی باشند.

به اشتراک بگذارید :