8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ ۲۰:۲۵:۳۶
کد مطلب:  1651316
به مناسبت روز خبرنگار صورت گرفت؛
بازدید رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از روزنامه آفتاب یزد

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از روزنامه آفتاب یزد بازدید کرد و روز خبرنگار را به خبرنگاران این رسانه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی، دکتر سید جواد حسینی به نمایندگی از وزیر آموزش و پرورش از روزنامه آفتاب یزد بازدید کرد و لوح تقدیر و هدیه ای را از طرف وزیر آموزش و پرورش به "ابوالفضل انتشاری" خبرنگار حوزه آموزش و پرورش روزنامه آفتاب یزد اهدا  کرد.

حسینی در حاشیه این بازدید گفت: خبرنگاران  همیشه در بطن حوادث جامعه مثل جنگ، حریق و در حال حاضر در شرایط کرونا در بیمارستان ها حضور داشته و دارند.

معاون وزیر هم چنین به وجه مشترک معلمان و خبرنگاران اشاره کرد و گفت: معلمان و خبرنگاران هر دو رسولان آگاه بخشی جامعه و ساخت افکار عمومی هستند.

وی افزود: خبرنگاران واسطه بین مردم و حکومت هستند به دلیل اینکه از مردم نیاز ها را به حکومت و از حکومت به مردم منتقل می کنند‌.

وی با بیان اینکه خبرنگاران مانند نورافکن منعکس کننده دقیق واقعیت ها هستند، گفت: خبرنگاران مهم ترین کمک کننده برای بهبود وضعیت موجود به حساب می آیند.

حسینی با بیان اینکه نظام آموزش و پرورش بیشتر از هر دستگاه دیگری  به اجتماعی شدن نیاز دارد، گفت: در این راستا خبرنگاران و رسانه‌ها نقش بی‌بدیلی در گفتمان‌سازی سند تحول بنیادین می توانند ایفا کنند.

وی افزود: یکی از استراتژی های ۱۲ گانه  آموزش و پرورش استثنایی اجتماعی شدن  این سازمان  است و در این میان رسانه ها بویژه رسانه های مکتوب می‌توانند یاری دهنده آموزش و پرورش استثنایی باشند.

حسینی همچنین در تحریریه‌ روزنامه آفتاب یزد حضور پیدا کرد و این روز را به خبرنگاران این رسانه تبریک گفت.

به اشتراک بگذارید :