8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ ۱۳:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1650964
سازمان آموزش و پرورش استثنایی خبر داد:
برگزاری پویش کتابخوانی خانوادگی ( ترنّم دانایــی) ویژه دانش آموزان و «حافظ خوانی» ویژه کارکنان سازمان آموزش و پرورش استثنایی

سازمان آموزش و پرورش استثنایی از برگزاری پویش کتابخوانی «ترنّم دانایی» با رویکرد خانواده محور و در راستای گسترش، توسعه و انسجام بخشی به روابط خانوادگی و پویش حافظ خوانی، ویژه کارکنان آموزش و پرورش استثنایی کشور، خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در راستای توسعه فرهنگ کتاب و کتاب خوانی و غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان بانیازهای ویژه در تابستان 1400 و نیز پیش  بینی برنامه ای برای مشارکت کارکنان شاغل در آموزش و پرورش استثنایی، معاونت تشخیص، پیشگیری، پرورشی و تربیت بدنی، با همکاری اداره آموزش و پرورش استثنایی شهرستان های استان تهران، اقدام به برگزاری پویش کتابخوانی، با عنوان «ترنّم دانایی»، ویژه دانش آموزان با نیازهای ویژه و پویش «حافظ خوانی»، ویژه کارکنان آموزش و پرورش استثنایی کشور کرده است.

بر اساس این گزارش، این پویش ها با رویکرد توسعۀ فعالیت های انسجام بخش و وفاق آفرین و با هدف گسترش و تقویت روابط خانوادگی طرح ریزی شده است.

بر این اساس، در پویش «کتاب خوانیم، از طرف دبیرخانه، کتاب هایی متناسب با گروه های مختلف دانش آموزان انتخاب شده است که  از طریق فایل زیر در دسترس  است.

دانش آموزان علاقمند به شرکت در این پویش، باید پس از مطالعه کتاب به همراه خانواده، فیلم های درخواستی را مطابق شرایط مندرج در پوستر، تهیه و از طریق آیدی های اعلام شده ارسال نمایند. شرایط شرکت در پویش حافظ خوانی و نحوه ارسال فیلم نیز در پوستر مربوطه درج شده است.

برای دریافت شیوه نامه اینجا کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید :