23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ ۰۹:۵۲:۱۲
کد مطلب:  TlRGvJLX
مدیر کل بودجه وزارت آموزش و پرورش :
بهترین جایگاه برای به هزینه گرفتن یارانه های سلامت آموزش و پرورش است

مدیر کل بودجه وزارت آموزش و پرورش عملکرد کارگروه توزیع شیر مدارس شهرستان های استان تهران را عالی ارزیابی کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، مجاوری مدیر کل بودجه وزارت آموزش و پرورش در مراسم اختتامیه توزیع شیر مدارس شهرستان های استان تهران ضمن تشریح اهمیت توزیع شیر در مدارس اظهار داشت : امسال سیزدهمین سال طرح توزیع شیر مدارس در سطح کشور پشت سر گذاشته شد که شهرستان های استان تهران در جایگاه عالی قرار گرفته است .

وی افزود : با توجه به گروه هدف در طرح توزیع شیر مدارس ، آموزش و پرورش بهترین جایگاه برای به هزینه گرفتن یارانه های سلامت است .

وی در این باره اضافه کرد : آموزش و پرورش در ساختار مدرسه و دانش آموز پس از اجرای طرح توزیع شیر،فرهنگ سلامت و تغذیه سالم را در زندگی دانش آموزان جاری می کند و این فرهنگ نهادینه می شود .

مجاوری تعامل بین بخشی دانشگاه های علوم پزشکی ، ایران ، تهران ،شهید بهشتی ، استانداری تهران و سازمان استاندارد را مغتنم شمرد و گفت : کیفیت بخشی در شیر مدارس و تعاملات مستمر بر آن راه را برای رسیدن به اهداف غایی سیاست های اجرایی کمیته ملی شیر مدارس هموار می سازد .

مدیر کل بودجه وزارت آموزش و پرورش در پایان خاطرنشان کرد : حوزه سلامت در آموزش و پرورش بخشی از اهداف کلی سیاست های وزیر محترم آموزش و پرورش است .

شایان ذکر است در این مراسم از کمیته های 20 گانه مناطق شهرستان های استان تهران با حضور مسئولان استانی تقدیر شد .

به اشتراک بگذارید :